WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Darmowe 10 GB w Play i T-Mobile oraz 100 zł od Orange – nowa porcja prezentów

Darmowe 10 GB w Play i T-Mobile oraz 100 zł od Orange – nowa porcja prezentów

Końca stanu epidemii nie widać, więc operatorzy nadal robią co mogą, aby ułatwić nam pobyt w domach. Nową porcję darmowych bonusów w postaci pakietów danych lub wirtualnych pieniędzy mają dla nas Orange, Play i T-Mobile.

10 GB w ramach Happy Fridays w T-Mobile. I darmowy TVN24

Zacznijmy od piątkowego prezentu T-Mobile. Musicie wybaczyć mi refleks, ale nawet największy pracoholik czasami ma swoje granice wytrzymałości.

Darmowe 10 GB w T-Mobile możecie zgarnąć w ramach cotygodniowej promocji Happy Fridays. A z tej można skorzystać jeszcze do końca dzisiejszego dnia.

Zobacz też: T-Mobile wydłuża ważność konta seniorom

Aby aktywować pakiet należy uruchomić go na liście usług w aplikacji Mój T-Mobile. W ofertach na kartę i Mix darmowy Internet jest ważny przez 7 dni, a w ofertach abonamentowych do końca okresu rozliczeniowego.

Dodatkowo użytkownicy ofert T-Mobile mogą skorzystać z darmowego dostępu do serwisu TVN24 GO. Aby to zrobić należy pobrać aplikację TVN24 GO prosto z linku dostępnego w aplikacji Mój T-Mobile. Następnie należy postępować według instrukcji z tej strony internetowej.

Zobacz też: T-Mobile również oferuje darmowy Internet dla studentów. Z ciekawym mechanizmem

10 GB za darmo w Play

W Play z darmowego pakietu 10 GB mogą skorzystać użytkownicy ofert abonamentowych (w tym biznes) oraz Mix.

Zobacz też: Play otwiera punkty wsparcia dla klientów

Pakiet uruchamia się z poziomu aplikacji Play24, a aktywacja pakietu jest potwierdzana SMS-em.

Użytkownicy ofert na kartę nadal mogą zgarnąć trzy pakiety po 10 GB.

100 zł do wykorzystania w Orange

Promocja Orange jest skierowana do nowych klientów ofert na kartę. Warunkiem jest aktywacja nowego numeru, zarejestrowanie go oraz wysłanie SMS-a o treści BONUS na numer 811. Należy to zrobić do 31 maja.

Zobacz też: Orange Flex z abonamentem za złotówkę

W prezencie operator wrzuca na konto 100 zł do wykorzystania na krajowe połączenia z numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Bonus jest jednorazowy, a środki wykorzystywane przed środkami z konta głównego.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News