Reklama
aplikuj.pl

iPhone 12 gotowy do produkcji. Apple mocno przyśpiesza

Apple jest już gotowy do masowej produkcji iPhone’a 12. Z linii produkcyjnej mają do końca roku zjechać dziesiątki milionów smartfonów.

Produkcja iPhone’ów 12 ma opóźnienie, ale jak już ruszy…

Azjatyckie źródła donoszą, ze pod koniec września lub na początku października ruszy masowa produkcja iPhone’ów 12. Optymistyczny wariant zakłada wyprodukowanie 80 mln smartfonów, ale realnie mówi się o 73-74 mln i kontynuację produkcji w 2021 roku. Łańcuch dostaw Apple’a informuje, że opóźnienia, które powstały w związku z produkcją nowych iPhone’ów uda się nadrobić w ciągu nawet kilku tygodni.

Czytaj też: Premiera iPhone 12 zostanie przełożona!

Spośród wspomnianych 80 mln, 40% będą stanowić iPhone’y 12 Max z ekranami OLED o przekątnej 6,1 cala, dwoma aparatami i łącznością 5G.

Więcej iPhone’ów i Apple AirTags

Apple mocno szarżuje z produkcją urządzeń. Z linii produkcyjnej ma zjechać więcej iPadów, w sumie będzie to 27 mln urządzeń w okresie od września do grudnia.

Ruszyła też masowa produkcja AirTagów. Będą to niewielkie urządzenia z modułem Bluetooth, które pozwolą odnaleźć zagubione przedmioty. Proste urządzenia, ale aż strach pomyśleć ile to może kosztować w wykonaniu Apple’a.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News