WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Iron Harvest, które myślicie, że jest polskie, otrzyma co-op i wiele innych bajerów

Iron Harvest będzie produkcją, która przez najbliższy miesiąc odda w nasze ręce wspaniałe dodatki. Oto co szykują twórcy.

Chyba jeszcze żadna inna produkcja nie była tak często mylona z tym, że jest polską grą. Ale nie, Iron Harvest nie jest polskie. Za to dużo w grze polski. I dodatkowej zawartości. Oj, tego to akurat będzie pełno.

Deweloperzy przedstawili swoje plany na wrzesień dla gry. Jedni powiedzą, że wycieli te rzeczy w ostatniej chwili, drudzy, że chcieli dopracować sieciowe sprawy – jedno jest pewne – nowości do i tak dużej gry będzie sporo.

Czytaj też: Nie czekajcie na Gods and Monsters chociaż jest na co

W drugim tygodniu września możemy liczyć na tryb kooperacji. Pozwoli on ukończyć kampanię fabularną gry z kimś innym. Do tego wprowadzona zostanie nowa mapa 3 na 3. A w kolejnym tygodniu – jeszcze jedna mapa, tym razem 2 na 2.

Iron Harvest we wrześniu jeszcze się rozwinie. Dojdzie tryb rankingowy czy kolejna mapa 1 na 1. Nie wiadomo jednak, czy to będzie koniec rozwoju produkcji. Gra przeszła długą drogę od czasu kampanii na Kickstarterze. Twórcy pewnie wkrótce będą chcieli odpocząć.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News