Reklama
aplikuj.pl

Pierwszy teaser pierwszego elektrycznego samochodu Karma Automotive


Firma Karma Automotive zaprezentowała dziś zwiastun swojego pierwszego w pełni elektrycznego samochodu, którego premiera i wprowadzenie na rynek zaplanowano na 2021 rok.

Nowa, całkowicie elektryczna Karma „GSe-6 Series” będzie pierwszą, która otrzyma nazwę nowej, świeżo upieczonej serii GS. Rozumiemy to tak (via InsideEVs), że 2021 od roku modelowego Karma będzie sprzedawać swoje samochody pod znaczkiem GS (zarówno hybrydy plug-in, jak i całkowicie elektryczne samochody), używając tego samego projektu co model Revero, ale z „zaktualizowaną technologią i opcjami układu napędowego”.

Nowy elektryczny samochód, korzystający z systemu akumulatorów od Karma Automotive będzie nosił nazwę „GSe-6 Series” i będzie wyposażony w akumulator o mocy „do 100 kWh” o nieznanym zasięgu.

Lista funkcji, które ujawniła firma, obejmuje wiele trybów wydajności, konstrukcję z aluminiowego kompozytu, szybkie ładowanie prądem stałym, mieszany trójfunkcyjny układ hamowania regeneracyjnego i jazdę przy użyciu jednego pedała. Co więcej, nowe samochody z serii GS mają być tańsze od obecnych.

Czytaj też: Autonomia w samochodach Tesli już taniej, choć są tego minusy

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News