Reklama
aplikuj.pl

Kia Cadenza nowej generacji wyszpiegowana, czyli Kia K8 w obiektywie

Kia Cadenza nowej generacji wyszpiegowana, Kia K8 w obiektywie, Kia Cadenza nowej generacji

Wiemy już, że nowa generacja Kia Cadenza 2022 wyewoluuje w nowej erze producenta, zmieniając nazwę z K7 na K8, a dziś mamy pierwsze zdjęcia jej prototypu.

Zdjęcia Kia Cadenza nowej generacji

Zdjęcia szpiegowskie z Korei Południowej nie tylko zapewniły nam wgląd na zakamuflowany prototyp, ale też zaowocowały renderami (przykład wyżej), które próbują odgadnąć wygląd tego pełnowymiarowego sedana. Widzimy powiększoną kratkę w formie siatki, mniejsze otwory wentylacyjne w narożnikach, węższe reflektory i ciekawe kierunkowskazy LED na tyle.

Czytaj też: Kia Stinger nowej generacji, to jeden wielki znak zapytania
Czytaj też: Kia zmieni się nie do poznania w 2021 roku
Czytaj też: Kia Stonic GT 2021, czyli więcej charakteru w małym crossoverze

Zmiany są czymś zaskakującym, jako że obecna Kia Cadenza, znana na rynkach również jako K7, nie jest stara. Odświeżony model zadebiutował bowiem na rynku południowokoreańskim w czerwcu 2019 roku. Co więcej, plotki sugerują, że zmiany wizualne w nowej generacji będą towarzyszyć znacznym ulepszeniom wnętrza i układu napędowego, podnosząc znacznie poziom luksusu tego sedana.

Czytaj też: Kia Sportage 2022 wyszpiegowana na Nurbugring
Czytaj też: Kia zajmie się stworzeniem platformy dla pojazdów wojskowych nowej generacji
Czytaj też: To koniec dla śmigłowców szturmowych Bell AH-1W „Super Cobra”

Mówi się, że model K7 nowej generacji stanie się bardziej luksusowy i powiększy się, dlatego więc Kia chce, aby jego nowa nazwa odzwierciedlała status charakterystyczny dla najwyższej półki. Jego premiera ma mieć miejsce w marcu, czyli przed rozpoczęciem sprzedaży kilka miesięcy później.