Reklama
aplikuj.pl

Kia Sportage 2022 wyszpiegowana na Nurbugring

Kia Sportage 2022, Sportage 2022, zdjęcia Kia Sportage 2022,

Ten crossover wystąpił przed obiektywem w obfitym kamuflażu, ale i tak możemy dojrzeć pod nim ogromne zmiany konstrukcyjne Kia Sportage 2022.

Zdjęcia Kia Sportage 2022

Kia Sportage nowej generacji jest obecnie daleko posunięta w swojej fazie rozwoju przed oficjalnym debiutem, który może nastąpić w kwietniu 2021 roku. Wcześniej ten model pokazał się nam z psującymi widok czarnymi płachtami materiału, więc przejście na ciasny kamuflaż wyszło naszym obserwacjom na dobre.

Czytaj teżKia Stinger nowej generacji, to jeden wielki znak zapytania
Czytaj też: Kia zmieni się nie do poznania w 2021 roku
Czytaj też: Kia Stonic GT 2021, czyli więcej charakteru w małym crossoverze

Pod kamuflażem Sportage 2022 dostrzegamy, że crossover zyskuje bardziej kanciaste reflektory i ostrzejsze kąty otworów w dolnej części konsoli. Jego boczny profil zwiastuje z kolei bardziej kanciasty charakter, który podkreśli zapewne projekt świateł zarówno na tyle, jak i przodzie.

Czytaj też: Kia zajmie się stworzeniem platformy dla pojazdów wojskowych nowej generacji
Czytaj też: To koniec dla śmigłowców szturmowych Bell AH-1W „Super Cobra”
Czytaj też: Pancerniki wrócą do łask? Nowe działo o zasięgu 1850 km może do tego doprowadzić

Wielkie zmiany nastąpią też zapewne w kabinie, gdzie Kia Sportage 2022 otrzyma więcej większych ekranów cyfrowych i samej technologii bezpieczeństwa. Jako cacko na 2022 rok modelowy, Sportage zadba o to, aby podstawy z najnowszym modelem Tucson przerodziły się również w szeroki wybór układów napędowych.