WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Z KittySpring Wasze koty nigdy nie będą spragnione

Z KittySpring Wasze koty nigdy nie będą spragnione

W dręczących nas od kilku dni upałach musicie pamiętać nie tylko o odpowiednim nawadnianiu siebie, ale też swoich pupili. W przypadku kotów jednak gadżet KittySpring Was w tym wyręczy.

Specjalnie dla „kociarzy” na Kickstartera wpadła fontanna KittySpring, która osiągnęła ogromny sukces, zgarniając prawie pół miliona dolarów w kampanii, gdzie wystarczyłoby zaledwie 10000$. Ten gadżet, to bardziej wyrafinowane rozwiązanie dla właścicieli kotów, którzy chcą, aby ich czworonóg miał zawsze dostęp do świeżej wody i nie zachlapał okolicy.

Fontanna KittySpring została zaprojektowana tak, aby rozwiązać kilka problemów, jakie wiążą się ze zwyczajną miseczką na wodę. Projektanci zainspirowali się naturą, aby stworzyć stabilną podstawę dla tego szerokiego, płytkiego naczynia, podłączonego do przezroczystego zbiornika na wodę w formie rury.

Działanie tego poidełka dla kotów jest proste. Siłą grawitacji sprawia, że miseczka „pobiera” wodę ze zbiornika, przelewając ją przez centralną bańkę z filtrem ze stali nierdzewnej. Z jednej strony właściciele kotów mogą zapomnieć o częstym nalewaniu płynów do zbiorniczka, a z drugiej same koty mają nieustannie dostęp do świeżej wody.

Czytaj też: Śpieszcie się, jeśli chcecie zgarnąć futurystyczny nóż Hirin

Wszystkie elementy KittySpring są wykonane z nietoksycznych materiałów bezpiecznych dla zwierząt domowych, a ich czyszczenie jest ponoć banalne. Cena? Zaledwie 35 dolarów, które zapewni Ci poidełko już w październiku tego roku, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News