Reklama

Nowy, ale klasyczny Wami Lalique Spyder od Ares tylko w 12 egzemplarzach

Wami Lalique Spyder od Ares, Ares Design Wami Lalique Spyder, Wami Lalique Spyder

Niszowa firma zajmująca się supersamochodami atakuje po raz kolejny. Ares Design tym razem ujawniło nowe planowane cacko i choć mamy na potwierdzenie tego tylko rendery, to ten nowy, ale klasyczny Wami Lalique Spyder jest wyjątkowy.

Wami Lalique Spyder od Ares Design

Dla firmy ten projekt jest zdecydowanie pierwszym tego rodzaju cackiem, jako że znacząco różni się od pozostałych. Nie wiemy o nim za wiele, ale plany Ares Design sprowadzają się do produkcji 12 egzemplarzy o nieznanej jeszcze cenie i dostępności.

Czytaj też: Oto Ares Design S1 Project Spyder. 700-konny supersamochód bez dachu
Czytaj też: Panterka od Ares Design, czyli Panther ProgettoUno
Czytaj też: Ares S Project, czyli supersamochód na bazie Corvette C8

Klasyczny sznyt w Wami Lalique Spyder przejawia się charakterem roadsterów z lat 50. ubiegłego wieku, łącząc go z elegancją i bogatym wnętrzem. Nad tym dziełem pochyliła się dodatkowo francuska firma Lalique, która odpowiada za ozdobienie dwukolorowego wnętrza szeregiem kryształowych zdobień.

Skórzane, drewniane i czarno-białe zegary uzupełnią wnętrze w stylu vintage, choć nadal będzie to nowoczesna maszyna z dużym ekranem dotykowym, który wyłania się z deski rozdzielczej. Nadwozie Wami Lalique Spyder, to z kolei (wedle firmy) doskonałe proporcje z kultową niegdyś długą maską, jak również drucianymi kołami i wlotami za błotnikami przednimi.

Czytaj też: Jakie samochody trzymają najlepiej wartość? Spójrzcie na wyniki
Czytaj też: 28 firm łączy siły dla elektrycznej przyszłości motoryzacji
Czytaj też:
Samochód i łódź w jednym do kupienia, czyli uroczy Amphicar 770

Sympatyczny Wami Lalique Spyder otrzyma nadwozie ręcznie wykonane z aluminium i włókna węglowego, ale nie mamy pojęcia, co go napędzi. V8? A może V12?