Kolejny gameplay z Star Wars Jedi: Upadły Zakon… gdzieś już widziałem. Nowy materiał wypełniony jest zawartością z poprzedniego.

Podczas EA Play usłyszeliśmy, że jeszcze na konferencji Microsoftu czeka nas pokaz Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Nowy materiał rzeczywiście się pojawił, jednak zawiera mnóstwo scen, które już widzieliśmy wcześniej. Na szczęście jest garstka nowych ujęć, które wyglądają… No, średnio..

Czytaj też: Nowy gameplay z Cyberpunk 2077 zapowiedziany w sekretnej wiadomości

Początek zwiastuna ukazuje nam ujęcia wchodzenia po ogromnej maszynie kroczącej. Przyznam, że był to jedyny moment kiedy gra potrafiła mnie znów sobą zainteresować, ale wciąż nie było to coś co wbiłoby mnie w fotel. W przeciwieństwie do Mateusza, któremu gra się bardzo podoba ja patrzę już teraz na nią jak na średniaka, którego sprawdzę na promocji.

Respawn przygotowuje moim zdaniem tak typową grę przygodową, a do tego robi tak źle, że nie jaram się tą produkcją kompletnie. Większość animacji postacii bym wyrzucił, a rozgrywka wygląda jakby nagle z Naughty Dog zwolniono 3/4 deweloperów. To nie jest poziom współczesnych gier AAA. A może po prostu moc jest we mnie słaba?

Jeśli jednak tytuł się Wam podoba, a nowe fragmenty jeszcze bardziej podkręciły ochotę do kupienia produkcji, to zaznaczcie w kalendarzu datę 15 listopada 2019. Star Wars Jedi: Upadły Zakon pojawi się wtedy na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

Czytaj też: Nowy zwiastun Dying Light 2 zdradza szczegóły produkcji

Źródło: dualshockers.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej