Reklama
aplikuj.pl

Kombi Klasy C nowej generacji wyszpiegowane w wydaniu AMG

Czekamy obecnie na wielką premierę Klasy C generacji W206, ale na szczęście ten czas oczekiwania możemy umilić sobie przeciekami. Dziś przykładowo możemy rzucić okiem na kombi nowej Klasy C.

Kombi nowej Klasy C Mercedesa-AMG

W rzeczywistości to pierwszy raz, kiedy wersja AMG kombi Klasy C nowej generacji pojawiła się przed obiektywem. Oczywiście nie przez przypadek, bo w rzeczywistości złapali ją na drogach publicznych fotografowie szpiegowscy. Samochód testowy realizował najpewniej w tym czasie kolejne sprawdziany przed debiutem wersji produkcyjnej.

Czytaj też: Czy to koniec dla Mercedesa-AMG GT R 2021?
Czytaj też: Mercedes Hyperscreen na zwiastunie. Ten ekran zdominuje każde wnętrze
Czytaj też: Spójrzcie na świąteczne samochody Mercedesa

Skąd wiemy, że to podkręcone przez AMG nowe kombi Klasy C? Wszystko sprowadza się do zestawu większych tarcz hamulcowych umieszczonych za podwójnymi pięcioramiennymi felgami oraz czterech rur wydechowych wokół dyfuzora. Ich owalne kształty wskazują jednak na słabsze wersję C43 lub C53, a nie C63.

Czytaj też: Wyszpiegowano Mercedesa GLC nowej generacji w zimowych testach
Czytaj też: Spójrzcie na prototyp Mercedes-Benz EQS bawiący się w śniegu
Czytaj też: eSprinter Mercedesa nowej generacji zyska wszechstronność z nową platformą

Najbardziej oczywistym znakiem rozpoznawczym jest rzecz jasna maskownica w stylu Panamericana, jak również widoczny pod kamuflażem sportowy zderzak, czy szersze progi boczne. Oczekuje się, że standardowa Klasa C zostanie ujawniona już wkrótce, a na wersje AMG poczekamy kilka miesięcy.