Reklama

Konferencja The Future of Standards in Cybersecurity pod medialnym patronatem WhatNext.pl

Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy oraz Polski Komitet Normalizacyjny (PKN), we współpracy z podkomitetem ISO/IEC JTC 1/SC 27 i Krajową Izbą Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT ) zorganizują wirtualną konferencję o normach w cyberbezpieczeństwie. WhatNext.pl będzie jednym z patronów medialnych konferencji.

O cyberbezpieczeństwie mówią dzisiaj wszyscy. To szczególnie ważny temat w obliczu rewolucji, którą zafunduje nam nadchodząca sieć 5G. Już 17 września odbędzie się konferencja, której organizatorami są najważniejsze instytucje łącznościowe w kraju.


Wydarzenie, z racji sytuacji panującej na świecie, odbędzie się online. Na trzech transmisjach jednocześnie będzie można śledzić wystąpienia prelegentów, światowych ekspertów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy być jednym z patronów medialnych konferencji. Dzięki temu znajdziecie u nas dużo materiałów związanych z tematyką cyberbezpieczeństwa oraz wywiady z prelegentami.

Więcej na temat samej konferencji napiszemy Wam już niedługo, natomiast teraz najważniejsze informacje na jej temat znajdziecie na stronie internetowej nitconference.pl lub klikając w widoczny wyżej banner.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News