Wypasiona kosiarka od Mansory ma wiele wspólnego z butami Air Jordan XI

Wypasiona kosiarka od Mansory

W ramach współpracy firmy tunerskiej Mansory oraz producenta wysokiej jakości odzieży sportowej BSTN z Niemiec, powstała wyjątkowa kosiarka BSTN GT XI Lawn Mower, a buty Air Jordan XI mają z tym wiele wspólnego.

Kosiarka od Mansory hołdem dla butów

Czerpiąc inspirację z butów Air Jordan XI, firma Mansory, którą powinniście kojarzyć już z naszych innych wpisów i której dzieła zapewne nie raz podziwialiście, postanowiła porzucić na moment samochody i zająć się kosiarką. Tak powstał wyjątkowo elegancki i unikalny projekt w postaci BSTN GT XI Lawn Mower.

Czytaj też: Audi RS Q8 Mansory, czyli SUV do potęgi
Czytaj też: Porsche Cayenne w wydaniu Mansory… podoba Wam się?
Czytaj też: Uznany tuner Mansory ogłosił nowe projekty, a wśród nich Taycan!

Chociaż nie jest to cacko do kupienia, jako że BSTN GT XI Lawn Mower sprowadza się do jednorazowego projektu i tak robi wrażenie, będąc częścią kampanii marketingowej. Wyniosły charakter i pobrzękiwanie klasyki w tle tylko to potwierdzają.

Czytaj też: Jakie samochody trzymają najlepiej wartość? Spójrzcie na wyniki
Czytaj też: 28 firm łączy siły dla elektrycznej przyszłości motoryzacji
Czytaj też:
Samochód i łódź w jednym do kupienia, czyli uroczy Amphicar 770

Kosiarka finalnie zapożyczyła z butów zarówno kolor oraz motyw, ale Mansory dodatkowo postarał się o dodanie do tego traktora ogrodowego wykonanych na zamówienie części nadwozia, a nawet ręcznie wykonanych paneli z włókna węglowego i specjalnie dostosowanych siedzeń wyścigowych.