Reklama

KOTOR 3 – Chyba wiemy kto stoi za projektem!

kotor 3

KOTOR 3 to produkcja, która według kilku informatorów jest w trakcie powstawania. Mieliśmy nigdy nie zgadnąć kto za nią odpowiada, ale chyba już wiemy.

Wszystkie poszlaki dotyczącej dewelopera KOTOR 3 wskazują na Aspyr Media. Dlaczego mieliśmy nigdy nie odgadnąć, że to oni? Cóż, w ostatnim czasie głównie tworzą porty innych gier. Ale coś jest chyba na rzeczy.

Czytaj też: Sprzedaż The Walking Dead: Saints and Sinners? VR zarabia ogromne pieniądze
Czytaj też: Bohaterowie Lego Star Wars: The Skywalker Saga? Setki ludzików!
Czytaj też: Wsteczna kompatybilność Xbox Series będzie poprawiana

Poszlaka 1.

Okazuje się, że w ostatnim czasie kilku pracowników BioWare, którzy tworzyli KOTOR zostało zatrudnienionych w Aspyr Media. Nagle dołączają oni do zespołu i wszyscy mają podobne doświadczenie.

Poszlaka 2.

Aspyr Media rekrutuje. Na jakie stanowiska? Wszystkie dotyczą wysokobudżetowej gry RPG na Unreal Engine 4. Jej główną cechą są liczne rozmowy i ogromny nacisk na fabułę.

Oferta pracy dla Level Designera wskazuje na współprace z osobami od tworzenia zadań. Jest też oferta dla Combat Designera, który ma tworzyć angażujące starcia w immersyjnym świecie.

Czytaj też: Trylogia Project 007? Deweloperzy o planach rozwoju marki i… swoim
Czytaj też: Tworzenie The Medium, czyli jak stworzyć rewolucję w czasie pandemii
Czytaj też: Elasto Mania powraca! Gra trafi na konsole!

Poszlaka 3.

Aspyr Media ma doświadczeni przy grach z serii KOTOR. To oni przenieśli poprzednie odsłony na system iOS oraz Android. Jakby tego było mało, pracowali też przy portach Jedi Knight: Jedi Academy, Jedi Knight II: Jedi Outcast czy Star Wars Episode 1: Racer. Nie wiem jak Wy, ale ja się czuję przekonany, że KOTOR 3 powstaje w Aspyr Media.