WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Krux prezentuje obudowy Astral i Pallas

Krux zaprezentował właśnie dwie nowe obudowy. Są to modele Astral i Pallas, które są przystępnie wycenionymi konstrukcjami.

Krux Astral rzuca się w oczy dzięki przedniemu paskowi RGB. Można nim sterować dzięki kontrolerowi zawierającymi 10 trybów pracy. Obudowa ma także dwa 120 mm wentylatory oraz zmieści chłodzenia o wysokości do 159 mm. Jest też miejsce na chłodnice 120/240/280 mm.

Czytaj też: Allegro wkracza na giełdę

Długość karty graficznej może wynosić 290 mm. Producent chwali się także kompletem filtrów przeciwkurzowych oraz trzema miejscami na dyski 3,5 cala i trzema na dyski 2,5 cala. Cena obudowy jest bardzo atrakcyjna, bowiem wynosi ona 159 zł.

Krux Pallas to obudowa, która ma cztery wentylatory ARGB. Są one widoczne przez przedni panel oraz boczny, który wykonany został ze szkła hartowanego. Obudowa zmieści chłodzenia procesora o wysokości do 159 mm oraz chłodnice 120/240/280 mm.

Długość karty graficznej ponownie wynosi maksymalnie 290 mm. Krux także chwali się kompletem filtrów przeciwkurzowych oraz sporą ilością miejsca na dyski. Cena Krux Pallas to 199 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News