Reklama
aplikuj.pl

To Lamborghini Countach redefiniuje słowo „unikalne”

Lamborghini Countach, właściciela firmy

Są na świecie takie samochody, których samo istnienie zawstydza niektóre limitowane i bardzo rzadkie egzemplarze. Jednym z nich jest to Lamborghini Countach.

Wyjątkowe Lamborghini Countach

Do warsztatu niejakiego Iaina Tyrrella, który prowadzi swój kanał na YouTube Tyrrell’s Classic Workshop, zawitał ostatnio Lamborghini Countach nikogo innego, jak Ferruccia Lamborghiniego. Był to założyciel firmy znanej już na cały świat, który odszedł z tego świata w 1993 roku.

Czytaj też: Lamborghini teasuje coś bez dachu i w kamuflażu
Czytaj też: Pojedynek włoskiej potęgi z Ferrari F8 Tributo oraz Lamborghini Huracan EVO
Czytaj też: Porsche 911 Turbo S kontra Lamborghini Huracan Evo w teście przyspieszenia

Ten niegdyś prywatny samochód założyciela Lamborghini zawitał przed obiektyw tak naprawdę dopiero drugi raz w historii, pozwalając nam rzucić okiem na unikalne cacko. To Lamborghini Countach posiada oryginalną niską linię dachu, szereg oryginalnych części oraz ponoć jedyny pasujący do niego kolor, czyli biały.

Czytaj też: Xiaomi weszło we współpracę z Lamborghini. Jaki jest tego owoc?
Czytaj też: Zgadniecie ile modeli Aventador sprzedało Lamborghini?
Czytaj też: Lamborghini nie bez powodu nagrało ścigające się SUVy Urus

Do warsztatu Iaina trafił jednak nie bez przyczyny, a na przegląd, mający utrzymać go w nienagannym stanie. To oczywiście udało się osiągnąć po naprawie drobnych usterek pokroju niezwalniającego się do końca sprzęgła, zacinającej się klamce, wymianie tulei zawieszenia i płynów eksploatacyjnych. Po naprawie mechanik wziął to wyjątkowe cacko na test i nawet nie trząsł się, jeżdżąc w czymś bezcennym.