Reklama
aplikuj.pl

Limitowany syntezator miniKorg 700FS sięga w przeszłość

Limitowany syntezator miniKorg 700FS, Limitowany syntezator, miniKorg 700FS

Firma Korg po raz pierwszy podbiła rynek syntezatorów w 1973 roku, aby rok później zaktualizować ofertę odświeżonym modelem, z którego teraz limitowany syntezator miniKorg 700FS czerpie pełnymi garściami.

Limitowany syntezator miniKorg 700FS

Syntezator miniKorg 700FS, jako świetny dodatek do fortepianu lub organów, posiada szereg elementów sterujących pod 37-klawiszami oraz dwa oscylatory 700S i modulator pierścieniowy. Całość wspomaga kontroler Traveler, umożliwiający eksperymentowanie z dźwiękiem, którego uzupełnia nowy joystick do modulacji i aftertouch.

Czytaj też: Test okularów Bose Frames Tempo. Ochrona przed słońcem i muzyka w jednym
Czytaj też: Koniec sklepu z muzyką Google Play
Czytaj też: Muzyka i dźwięki PS5. Czy będzie się tak dobrze spało jak przy PS4?

Na pokładzie miniKorg 700FS o wymiarach 744 x 280 x 122 mm nie zabrakło pamięci do zapisywania swoich muzycznych przygód, portu USB-B, wejścia MIDI i CV/Gate oraz możliwości ustawienia trybu mono lub stereo dla gniazda słuchawkowego.

Czytaj też: Test Bose QuietComfort Earbuds. Tylko cisza i muzyka
Czytaj też: Muzyka i Paryż jakiego nie znamy. Recenzja serialu The Eddy z Joanną Kulig
Czytaj też:
Test głośnika Sharp PS-919 – świeci i dudni, ale jak radzi sobie z muzyką?

MiniKorg 700FS został opracowany we współpracy z oryginalnym projektantem miniKorg, Fumio Miedą, a w zestawie z nim znajduje się specjalna walizka do transportu, a także pakiet oprogramowania. Cena, data premiery, dostępność w Europie i kwestia ograniczonej produkcji pozostaje na ten moment nieznana.