Reklama

Logitech G ze wsparciem dla spersonalizowanego dźwięku przestrzennego od Embody

Logitech G immerse, immerse, embody logitech

Logitech G i Embody ogłosiły dostępność technologii Immerse dla wielu zestawów słuchawkowych. Jest to platforma audio, która zapewnia doskonałe wrażenia słuchowe w grach.

Bezpłatną 14-dniową wersję możecie pobrać już pod tym linkiem. Immerese wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego i analizy danych w celu stworzenia modelu układu słuchawkowego użytkownika na podstawie zdjęcia ucha zrobionego smartfonem. Zajmuje to mniej niż 60 sekund a bardzo pozytywnie wpływa na jakość wrażeń słuchowych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Tiffany Beers, szefowa działu innowacji w grach i inżynierii dźwięku w firmie Logitech G , mówi:

Naszym celem jest zapewnienie graczom niezrównanej technologii i innowacji, aby otrzymali jak najlepsze wrażenia z gry. Połączenie zestawu słuchawkowego Logitech G z unikalną technologią dźwięku Immerse™ sprawia, że jesteś tak blisko gry, jak to tylko możliwe. Nasz sterownik Pro-G wiernie odtwarza dźwięk w grze, a Embody personalizuje jego przetwarzanie przez sprzęt Logitech G, aby brzmiał idealnie tak, jak Ty tego oczekujesz.

Kapil Jain, CEO Embody, dodaje:

Wyzwanie związane z dostarczeniem przestrzennego dźwięku za pomocą zestawów słuchawkowych trapi nas już od dziesięcioleci. Fałdy i kształt ucha zewnętrznego są unikalne dla każdego z osobna i zmieniają sposób, w jaki słyszymy otaczające nas dźwięki. Stąd potrzeba stworzenia unikalnego rozwiązania Personalized Spatial Audio. Z Immerse™ dźwięk stworzony jest dla Ciebie, a nie dla mas. Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Logitech G, aby wprowadzić tę innowacyjną technologię do gamingowych zestawów słuchawkowych na całym świecie.

Usługa Immerse dostępna jest w postacie 3 różnych subskrypcji: miesięcznej 2,99 dolarów, rocznej 14,99 dolarów i pięcioletnie 39,99 dolarów.

Czytaj też: Eizo prezentuje monitor CS2740 – 4K i łączność USB-C