Reklama

To ponoć najbardziej zaawansowana myszka Logitecha, a my już ją mamy

Logitech MX Anywhere 3 ujawnienie

Logitech ujawnił właśnie swoje dwie nowe myszki – jedną do „wszystkiego” i drugą specjalnie zoptymalizowaną pod komputery Mac. MX Anywhere 3, bo o niej mowa, to oczywiście kolejny produkt w rodzinie MX klasy premium.

Obie wersje MX Anywhere 3 od Logitecha, to identyczne konstrukcje, ale po prostu ta druga powstała specjalnie z myślą o komputerach Mac. Na tę drugą jednak jeszcze poczekamy, a pierwsza, którą widzicie na zdjęciach i której testu na naszej stronie możecie wyczekiwać, jest już dostępna za 399 zł w trzech kolorach.

MX Anywhere 3, to przede wszystkim kompatkowość, mobilność, bezprzewodowość i zaawansowane zaplecze techniczne. Nie myślcie więc o tej myszce, jako o czymś stricte do grania – to potworek z myślą o biurowej pracy.

Na pokładzie myszki znalazła się zaawansowana rolka MagSpeed nowej generacji, USB-C do ładowania oraz pojemna bateria, której wypełnienie do granic zapewni wytrzymałość do 70 dni. Kiedy energii jednak zabraknie, minuta ładowania zapewni Wam możliwość pracy do 3 godzin.

Czytaj też: Poznaj sieć 5G na konferencji Motoroli

MX Anywhere 3, to również Logitech Flow, dzięki któremu można przenosić pliki i kopiować tekst między komputerami oraz szeroka kompatybilność, która dzięki Bluetooth i dołączonym odbiorniku radiowym na USB, może łączyć się z trzema urządzeniami na raz.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News