WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Spójrzcie na Maserati Project Rekall rodem z Cyberpunka 2077

Spójrzcie na Maserati Project Rekall rodem z Cyberpunka 2077

Maserati ujawniło właśnie koncept w postaci Project Rekall, który nie ma wiele wspólnego z Cyberpunkiem 2077 (przynajmniej nie oficjalnie), choć wygląda, jakby był rodem z niego wyjęty.

Maserati Project Rekall doczeka się produkcji?

Samochody koncepcyjne rzadko trafiają do prawdziwego świata, a jeśli już to robią, tracą pierwotne szaleństwo z renderów i szkiców. Jednak Maserati Project Rekall jest projektem, który mógłby trafić na ulice już teraz bez żadnych przeszkód, ciesząc oko połączeniem retro kształtów z futurystycznymi akcentami.

Czytaj też: Maserati MC20 – tak brzmi nowy silnik Nettuno tego supersamochodu
Czytaj też: Trzy wyjątkowe Maserati, o których kupnie możecie pomarzyć
Czytaj też: Zapowiedź nowego Maserati GranTurismo

W rzeczywistości Maserati Project Rekall bazuje na coupe Shamal z lat 90., co widać po kanciastym nadwoziu z ciekawymi nadkolami i ciekawie wyglądającym przednim spojlerem tuż przed główną szybą.

Z nowoczesnych elementów w Maserati Project Rekall należy zdecydowanie wyróżnić felgi oraz całe oświetlenie, jak zresztą wykonanie wnętrza, gdzie widać inspirację futurystycznym minimalizmem. Trzy pedały wskazują z kolei na to, że nie byłby to raczej elektryczny samochód.

Czytaj też: Mały, wydajny SUV od Maserati. Model Grecale już z datą premiery
Czytaj też: Oto zmiany w wizerunku Maserati. Podobają się?
Czytaj też: Nowy sportowy supersamochód Maserati. MC20 wreszcie ujawniony z niespodzianką

Warto przy okazji zauważyć, że Project Rekall jest częścią programu Fuoriserie Maserati, które owocuje w ciekawe koncepcje, ale niekoniecznie oznacza, że producent samochodów je stworzy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News