WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Maxsun prezentuje GeForce GTX 1180/2080 na ChinaJoy

Niczym grom z jasnego nieba. Firma Maxsun brylująca jedynie na rynku wschodnim, zaprezentowała coś specjalnego podczas tegorocznej edycji targów ChinaJoy. To coś, to karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1180 (lub 2080).

Oczywiście jakość zdjęć powala, ale nie robi nam to większej różnicy. Z przedstawionego zdjęcia możemy dowiedzieć się, że karta GTX 1080/2080 od Maxuna z serii ICraft będzie posiadać trzy wentylatory, zajmować dwa sloty PCIe i rozświetlać obudowę kilkoma wstawkami LED. Całość jest zasilania tylko pojedynczym złączem 8-pin, a z ujawnionych wraz ze zdjęciem informacji wynika, że wśród wyjść wideo zabraknie złącza DVI. Niestety firma nie podrzuciła nam informacji, czy nadchodzące karty Nvidii będą przedstawicielami serii 1100, czy 2000.

Czytaj również: GeForce GTX 1100 – data premiery serii ujawniona przez partnera Nvidii

Przedstawiony model będzie przeznaczony wyłącznie na rynek chiński, ale i tak zapewnił nas właśnie, że premiera nowych GTX zbliża się wielkimi krokami. Warto zauważyć, że w porównaniu do ujawnionego wcześniej laminatu coś tu jednak nie gra. Mowa dokładnie o zasilaniu z pojedynczego 8-pin, które w referencyjnej wersji ma wzbogacić jeszcze 6-pinowe złącze.

Inno3D ujawnił chłodzenie do nadchodzących kart GeForce GTX 1100

Źródło: Videocardz
Zdjęcia: Baido