Reklama
aplikuj.pl

Mercedes pokazał przód nowej Klasy S na teaserze

Nowa Klasa S mercedes, Mercedes Klasy S 2021, teaser Klasy S Mercedes, Mercedes S zapowiedź

Wiemy już, że 27 maja zadebiutują Mercedesy nowej Klasy E, a firma zamiast dbać o tę premierę, zaprezentowała teaser nadchodzącej Klasy S.

Dziś w ramach projektu Meet Mercedes Digital, dzięki to któremu Mercedes będzie podrzucał nam oficjalne informacje na temat swoich samochodów w zastępstwie tradycyjnych, fizycznych konferencji, firma ujawniła coś specjalnego. To coś, to zdjęcie przedstawiające cały przód nowej Klasy S, a więc generacji W223.

Stylowy wygląd przedniej części Klasy S nie odbiega zbytnio od obecnie dostępnego modelu, ale nie trudno dostrzec, że jednocześnie przyjmuje bardziej nowoczesną twarz.

Ola Källenius, CEO spółki Daimler, która zarządza Mercedesem, miał kilka rzeczy do powiedzenia na temat tego odnowionego flagowego sedana firmy, nazywając go „technologicznym tour de force”. Stwierdził, że nawet dostał okazję, aby zasiąść za kierownicą samochodu przedprodukcyjnego i rozpędzić się solidnie na autostradzie i był pod szczególnym wrażeniem jego wyrafinowania. Była to ponoć „bardzo spokojna i cicha jazda”.

Podsumowała to słowami, że chociaż…

… poprzednik postawił poprzeczkę wysoko, ale nowa Klasa S będzie wyjątkowa.

Czytaj też: Ford Focus Speedster, czyli usunięcie dachu i szyby w rosyjskim wydaniu

Dowiedzieliśmy się też, że Klasa S Mercedesa zadebiutuje w drugiej połowie bieżącego roku, a ​​jej elektryczny odpowiednik zostanie wprowadzony na rynek w 2021 roku. To model EQS.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News