Powitajcie zdjęcia prototypu Mercedesa Klasy C 2021

Mercedes Klasy C 2021, zdjęcia Mercedes C 2021, prototyp Mercedesa Klasy C 2021, nowy Mercedes C prototyp

Testerzy zakamuflowanych prototypów nowych samochodów zwykle nie są mili dla fotografów, ale ten w nowym Mercedesie Klasy C 2021 stanowił wyjątek od reguły.

Nowa klasa C Mercedesa została dostrzeżona w Niemczech na obrzeżach zakładu Daimlera ze znaczną ilością kamuflażu, który skutecznie ukrywał przeprojektowane nadwozie. Wiemy jednak, że pod nim znajduje się prawie gotowa do produkcji wersja blachy wraz z nowymi światłami na przodzie i poziomymi na tyle.

Z przodu otwory wentylacyjne wydają się znacznie większe w porównaniu do obecnej generacji, ale może to sugerować nie tylko standardowe powiększenie. Nie można wykluczyć tego, że ten sedan klasy C dzierżył zderzak charakterystyczny dla modelu AMG.

Chociaż pojazd testowy niekoniecznie wygląda na dłuższy w porównaniu do obecnej Klasy C, oczekujemy, że W206 zaoferuje bardziej przestronne wnętrze dzięki ulepszonej platformie MRA. Wewnątrz z kolei możemy liczyć na przerobioną deskę rozdzielczą z systemem MBUX, a pod maską obecne silniki wyposażone w łagodną hybrydę, jak i stricte hybrydowe układy napędowe.

Czytaj też: Moc elektrycznego hipersamochodu Arcfox GT wgniata w fote

Mercedes nie ujawnił, kiedy oficjalnie zaprezentuje klasę C nowej generacji, ale spodziewamy się (via Motor1), że zobaczymy ją do końca roku lub na początku 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News