Reklama
aplikuj.pl

Microsoft Edge dostanie kolejne ulepszenie, tym razem estetyczne

pobieranie Microsoft Edge 81, download Microsoft Edge 81, Microsoft Edge

Przeglądarka Microsoft Edge jest wciąż rozbudowywana o kolejne, przydatne i innowacyjne funkcje. Microsoft nie zapomina jednak o estetycznej stronie i już wkrótce zmianie ulegnie wygląd ikonek.

Microsoft Edge z ładniejszymi ikonami

Tym razem zmiany estetyczne nie dotyczą Windowsa 10, a Microsoft Edge, flagowej przeglądarki firmy. Oczywiście, zmiany wyglądu ikon nie są jakąś drastyczną zmianą, ale z pewnością ich nowy design przypadnie do gustu wielu osobom. Microsoft postawił na zaokrąglone kształty, które są przyjemniejsze w odbiorze. Nie znajdziemy tu jakichś wielkich udziwnień, bo tylko do niektórych dodano dodatkowe elementy.

Czytaj też: Mozilla pozwoli na oglądanie kilku filmów w trybie Obraz w obrazie na raz
Czytaj też: Aplikacja mObywatel – nowe funkcje, w tym mPrawo Jazdy
Czytaj też: Paczki z Amazona zamówimy do Paczkomatu? W końcu jest to możliwe

Zobaczcie jak to wygląda na zrzutach ekranu. Po lewej mamy ikony, które nadal znajdziemy w Edge, a po prawej te nowe.

W Ustawieniach widać nieco więcej zmian, głównie dlatego, że rozbudowano niektóre działy zwiększając czytelność menu. Same ikony stały się również bardziej przejrzyste co z pewnością wpłynie na szybsze wyszukiwanie odpowiednich opcji.

Nowe ikony mają trafić do ogólnego dostępu jeszcze w tym roku, możliwe, że w wersji 87. Edge, ale nie jest to jeszcze potwierdzone. na razie zmiana widoczna jest tylko w wydaniach Dev i Canary.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News