Reklama
aplikuj.pl

Najnowsze rendery Samsung Galaxy Watch4 wyglądają na oficjalne

rendery Samsung Galaxy Watch4, wyciek Samsung Galaxy Watch4, Samsung Galaxy Watch4, Galaxy Watch4, Watch4

Nowy smartwatch Samsunga zmierza na rynek wielkimi krokami, ale jeśli słyszeliście o domniemanym Watch4 Active, to lepiej już o nim zapomnijcie. Rendery Samsung Galaxy Watch4, które sprawiają wrażenie tych oficjalnych, podkreślają to z nawiązką.

Rendery Samsung Galaxy Watch4 ujawnione

Ostatnio pokazaliśmy Wam rendery Galaxy Watch Active4, ale teraz powinniście o tym zapomnieć, ponieważ okazało się, że jest to po prostu Galaxy Watch4. Poniżej widać go w pełnej okazałości w wielu wersjach kolorystycznych oraz z dwoma fizycznymi przyciskami na prawej krawędzi. Co jednak wiemy nowego o Galaxy Watch4 dzięki 91Mobiles?

Czytaj też: Okulary przeciwsłoneczne i do czytania w jednym, czyli 32 North od Deep Optics

Tak jak było już wcześniej wspomniane, Galaxy Watch4 będzie dostępny w dwóch rozmiarach – 40 mm i 44 mm. Smartwatch pochwali się wodoodpornością 5 ATM (do 50 metrów) i zgodnością z normami MIL-STD 810G.

Oprócz tego płaski ekran smartwatcha będzie chroniony szkłem Gorilla Glass DX+, a jego paski zachowają podobne zapięcie jak Watch Active2. Skoro mowa o jego paskach, to spójrzcie na grafikę poniżej, jak prezentują się ich kolory.

Czytaj też: Biuro w terenie? Projekt od Helinox powinien zainteresować każdego cyfrowego nomada

Samsung ogłosił już wcześniej, że ich przyszłe smartwatche otrzymają system operacyjny Tizen połączony z Google Wear OS, ale jak na razie nie mamy pojęcia, jak będzie się on prezentował. Producent zapewnia jednak, że ten nowy system zapewni lepszą wydajność i żywotność baterii. Więcej szczegółów dowiemy się prawdopodobnie na początku sierpnia, kiedy to Samsung oficjalnie zaprezentuje Galaxy Watch4