WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Mój Lewiatan – kolejna aplikacja sklepu już dostępna

Polskie sklepy zakochały się w aplikacjach mobilnych. Mamy kolejną appkę!

Wszystkie polskie sklepy chcą mieć swoje aplikacje mobilne. Trzeba przyznać, że w tej kwestii Polacy są niezwykle nowocześni i po prostu lubią tego typu appki. Czym ma zachęcać nowa aplikacja od sklepu Lewiatan?

Użytkownicy aplikacji „Mój Lewiatan” będą mieli dostęp do informacji na temat aktualnych promocji w sieci, jak również tych obowiązujących w wybranych sklepach Lewiatan. Ponadto umożliwi im ona korzystanie z bazy przepisów pochodzących z kanału “Gotuj z Lewiatanem”, jak również planowania listy zakupów. Klienci sklepów objętych programem lojalnościowym będą mogli skorzystać z elektronicznej karty “Mój Lewiatan” oraz bieżącej weryfikacji liczby uzyskanych punktów lojalnościowych.

Czytaj też: Filiżankę kawy z neutralnym śladem węglowym? Nespresso ekologiczne, że hej

Marcin Poniatowski, Członek Zarządu Lewiatan Holding S.A. sprawę aplikacji komentuje w taki sposób.

Marcin Poniatowski

„Mój Lewiatan” to kolejny krok naszej sieci w kierunku budowania pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dopasowania do potrzeb naszych klientów. Dzięki aplikacji korzystanie z programu lojalnościowego Lewiatan będzie jeszcze łatwiejsze, a nam pozwoli dotrzeć do grona klientów, którzy cenią sobie wygodę, jaką niosą za sobą rozwiązania mobilne. Już ponad 70 proc. Polaków deklaruje, że chętnie korzysta z aplikacji mobilnych programów lojalnościowych, dlatego tym bardziej cieszę się, że oddajemy w ręce naszych klientów to pełni funkcjonalne narzędzie.

Mobilne rozwiązanie będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych klientów sieci. Aplikacja będzie dostępna do nieodpłatnego pobrania w sklepach Google Play oraz App Store.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News