WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Tego jeszcze nie było. Lusterko dla Twojej karty graficznej

Kiedy w przeszłości wybierałem obudowę z taflą szkła na boku, nawet nie myślałem o tym, że wybranka mojego serca będzie używać go do podziwiania siebie, a nie sprzętu wewnątrz, dlatego boję się, że dla niektórych lusterko dla karty graficznej byłoby zbyt niebezpieczne.

Dobra – żarty na bok, bo wbrew oczekiwaniom, lusterko dla karty wcale żartem nie jest. Chociaż każdy wie, że prawdziwi mężczyźni lusterek nie używają, a każde przypadkowe spojrzenie w tę gładką taflę odbijającą światło, kończy się dla niej natychmiastowym rozbiciem, możecie sprawić je swojemu najukochańszemu sprzętowi.

Japońska firma Nagao Manufacturing Co zajmująca się m.in komputerami PC ujawniła właśnie swój najnowszy gadżet „Graphics Card Mirror”. To po prostu lusterko, które dedykujemy swojej karcie graficznej, aby móc ją podziwiać po horyzontalnym zamontowaniu w obudowie.

Lustro jest ręcznie robione w Japonii z 2 mm akrylu umieszczonego w czarnej żelaznej obudowie, a kąt lustra po montażu można dowolnie regulować w zakresie 0° – 90° w zależności od preferencji (via TechPowerUp).

Czytaj też: GeForce RTX 3090 i RTX 3080 w wykonaniu Inno3D

Lustro ma 280 mm długości i 110 mm wysokości i można je przymocować do obudowy za pomocą dołączonych magnesów lub gumowych nóżek. Ceny i dostępność międzynarodowa nie zostały jeszcze ogłoszone.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News