WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Nadchodzący Hyundai Tucson 2021 podświetla swój grill przed premierą

Dziś nie jeden, a całe dwa zwiastuny nadchodzącego modelu Hyundai Tucson 2021 czwartej już generacji, który zadebiutuje 14 września tego roku.

Nowy Tucson, to naprawdę nowy Tucson, który imponuje zwłaszcza z przodu tą swoją fascynującą konsolą z szeregiem trapezowych elementów na osłonie chłodnicy. Ich zewnętrzna część jest w rzeczywistości światłami do jazdy dziennej, podczas gdy światła drogowe są zapewne ukryte w otworach tuż pod nimi.

Wzdłuż boków, tuż nad linią szyb, ciągnie się chromowana listwa, która podąża za linią dachu i podkreśla kształt tylnego słupka. Na tyle z kolei czerwone światła LED obejmują całą szerokość nowego Tucsona, łącząc się z tamtejszymi światłami.

Jednak te szczegóły widzieliśmy już wcześniej. Nowe zwiastuny pokazują z kolei ciekawie zamontowane logo Hyundaia u podstawy tylnej szyby oraz najpewniej schowaną za spojlerem dachowym tylną wycieraczkę.

Imponują nawet same 19-calowe felgi ze swoją złożoną, asymetryczną konstrukcją z imponującymi szprychami i masywnymi sekcjami wokół obręczy. W zależności od regionu Hyundai będzie oferował Tucson w jednym z dwóch rozstawów osi, ale w Europie otrzymamy ten krótszy.

Czytaj też: Oficjalne zdjęcia nowej Dacia Sandero i Logan 2021

Nie zabrakło też rzutu oka na wnętrze, ale to zapewne tylko rendery, które jednak powinny odpowiadać rzeczywistości. Według nich nowy Tucson otrzyma cyfrowy wyświetlacz wskaźników oraz 10,25-calowy dotykowy ekran infotainment.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News