WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Nowy Hyundai Tucson hipnotyzuje światłami na teaserze

Już 14 września doczekamy się premiery nowej generacji modelu Hyundai Tucson, więc nic dziwnego, że właśnie trafił do nas teaser tego crossovera z gruntownymi zmianami wizualnymi.

Nowy Tucson imponuje zwłaszcza z przodu tą swoją fascynującą konsolą z szeregiem trapezowych elementów na osłonie chłodnicy, których zewnętrzna część jest w rzeczywistości światłami do jazdy dziennej. Światła drogowe są zapewne ukryte w otworach tuż pod nimi.

Wzdłuż boków, tuż nad linią szyb, ciągnie się chromowana listwa, która podąża za linią dachu i podkreśla kształt tylnego słupka. Na tyle z kolei czerwone światła LED obejmują całą szerokość nowego Tucsona, łącząc się z tamtejszymi światłami.

Imponują nawet same 19-calowe felgi ze swoją złożoną, asymetryczną konstrukcją z imponującymi szprychami i masywnymi sekcjami wokół obręczy. W zależności od regionu Hyundai będzie oferował Tucson w jednym z dwóch rozstawów osi, ale w Europie otrzymamy ten krótszy.

Czytaj też: Model S Tesli pokonany! Lucid Air najszybszym elektrycznym sedanem

Nie zabrakło też rzutu oka na wnętrze, ale to zapewne tylko rendery, które jednak powinny odpowiadać rzeczywistości. Według nich nowy Tucson otrzyma cyfrowy wyświetlacz wskaźników oraz 10,25-calowy dotykowy ekran infotainment.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News