Reklama
aplikuj.pl

Nadchodzi Nubia Red Magic Watch – kolejny smartwatch od Nubii

Nubia Red Magic Watch, smartwatch Nubia Red Magic Watch

Produkty Nubii są z pewnością nietuzinkowe i wyróżniają się na tle często bardzo podobnych do siebie smartfonów. Tym razem jednak nowym produktem będzie smartwatch Nubia Red Magic Watch z gamingowej serii Red Magic.

Nubia Red Magic Watch pojawia się niespodziewanie

W bazie amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności bez wcześniejszych zapowiedzi ani nawet doniesień pojawił się nowy smartwatch Nubii. Na certyfikację FCC trafił model wyglądający bardzo standardowo, po zdjęciach, które trafiły do sieci można wręcz powiedzieć, że Nubia Red Magic Watch jest bardzo tradycyjny i niewyróżniający się.

Czytaj też: Elektryczny rower towarowy Yuba Kombi E5 kusi ceną
Czytaj też: Odtajniono zdjęcia samolotu ze Strefy 51. To A-12 Oxcart
Czytaj też: Ten kask rowerowy ochroni Was zarówno przed upałem, jak i mrozem

Federalna Komisja Łączności zdradziła, że smartwatch ma ekran AMOLED 1,39 cala z rodzielczością 454 x 454 pikseli. Wyposażono o w żyroskop, Bluetooth 5.0 LE, pulsometr i moduł GNSS, który obsługuje systemy GLONASS i GPS. Obudowa mogąca wytrzymać napór wody sięgający 5 ATM mieści akumulator 420 mAh, zaś zegarek ładuje się za pomocą złącza pinowego. Kabel USB będzie połączony z ładowarką.

Paski do Nubia Red Magic Watch są wymienne, więc być może będziemy mogli poszaleć z ich kolorami. Nubia przygotowała do jego obsługi specjalną aplikację, bo nie będzie to Nubia Wear tylko RedMagic Sport. Zegarek połączymy z telefonem z systemem Android 4.4 KitKat i nowszym. jeszcze nie wiadomo, czy będzie go można sparować ze smartfonami z iOS. Data premiery jest nieznana.