Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny rower towarowy Yuba Kombi E5 kusi ceną

Elektryczny rower towarowy Yuba Kombi E5, Elektryczny rower towarowy Yuba, Elektryczny rower towarowy

Chociaż markę Yuba głównie kojarzyliśmy z cenami premium, teraz elektryczny rower towarowy Yuba Kombi E5 staniał na tyle, że aż kusi ceną.

Elektryczny rower towarowy Yuba Kombi E5

Yuba Kombi E5 z miejsca stał się podstawowym modelem w ofercie tego producenta, zapożyczając wiele z oryginalnego, niewspomaganego cacka Yuba E5. Kosztuje z kolei 3200$, za co gwarantuje klientom wspomaganie za pośrednictwem środkowego silnika Shimano E5000 i 418 Wh akumulatora o zasięgu pomiędzy 40-65 km będzie rozsądnym przedziałem zasięgu bez obciążenia.

Czytaj też: Opony rowerowe na zamek błyskawiczny doczekały się ulepszenia
Czytaj też: Czujnik ciśnienia w oponach rowerowych Airspy. Zainteresowani?
Czytaj też:
 eC01 Crossover nowym elektrycznym rowerem Peugeota

To jednak zniesie spore, bo aż 200-kilogramowe, jeżdżąc na swoich 24-calowych kołach, co pomaga obniżyć wysokość jazdy i środek ciężkości. Ten elektryczny rower towarowy Yuba może ponadto pochwalić się komponentami charakterystycznymi dla klasy średniej pokroju hydraulicznych hamulców tarczowych Shimano, przerzutce Shimano Altus i zestawie opon Maxxis Hookworm.

Czytaj też: Co powiecie na podgrzewane uchwyty rowerowe?
Czytaj też: Elektryczny rower z hydraulicznym napędem. Oto Oyo
Czytaj też: Elektryczny rower Rocket od Leaos zabierze Was w miasto i w teren

Kupujący otrzymają również zestaw błotników, dzwonek, przednie i tylne światła LED oraz podwójną podpórkę i będą mogli sięgnąć po całą masę akcesoriów już w marcu, kiedy Yuba Kombi E5 wejdzie na rynek.