Najciekawsze newsy – filmy i seriale [12.03.2020]

Podrzucamy wam kilka ważnych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Zwiastun Co w duszy gra, zdjęcia z Shang-Chi i wiele innych newsów z 12 marca przeczytacie poniżej.

Elliot Fletcher w obsadzie Y: Ostatni z mężczyzn

Y: Ostatni z mężczyzn będzie adaptacją komisu skupiającego się na postaci Yoricka Browna, który jako jedyny przeżył tajemniczą śmierć wszystkich mężczyzn na Ziemi. W roli głównej zobaczymy Bena Schnetzera, a oprócz niego w obsadzie zobaczymy: Dianę Lane, Imogen Poots, Lashanę Lynch, Julianę Canfield, Marin Ireland i Amber Tamblyn. Teraz do listy aktorów dołączył Elliot Fletcher, który w serialu wcieli się w postać Sama Jordana, najlepszego przyjaciela głównego bohatera.

CZYTAJ TEŻ: Bloodshot – pierwsze recenzje wypadają kiepsko

Zdjęcia promujące miniserial Little Fires Everywhere

Little Fires Everywhere to nowa produkcja Hulu, która zadebiutuje 18 marca. Akcja miniserialu dzieje się w latach 90. na ekskluzywnym przedmieściu Shaker Heights w Ohio. Reese Witherspoon wciela się w Elenę Richardson, lokalną dziennikarkę mieszkającą tu z rodziną od pokoleń. Pewnego dnia decyduje się wynająć pokój nieznajomej artystce Mii (Washington) i jej córce Pearl (Lexi Underwood).

Zobaczcie pierwsze zdjęcia

Nowy plakat 10. sezonu American Horror Story

Nadal trwają prace nad 10. sezonem American Horror Story. Na razie nie znamy szczegółów fabuły, ale w sieci pojawiła się pierwsza grafika promująca nową odsłonę serialu. Udostępnił ją twórca cyklu, Ryan Murphy.

Zwiastun nowej animacji Pixara – Co w duszy gra

Jak podaje dystrybutor nowej animacji Pixara:

W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania „Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”.
 
Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

Premierę zapowiedziano na lipiec 2020.

CZYTAJ TEŻ: Ciche miejsce 2 – premiera przesunięta z powodu koronawirusa

Mulan i Nowi Mutanci – premiery odwołane

Najnowsza superprodukcja Disneya również ucierpiała z powodu koronawirusa. Premierę zaplanowano na 27 marca, jednak Disney postanowił wstrzymać się z wypuszczeniem filmu do kin.

Podobna sytuacja zaistniała z filmem New Mutants, który najwidoczniej nie ma szczęścia.

W obu przypadkach nie ustalono nowej daty premiery.

CZYTAJ TEŻ: Tom Hanks wraz żoną zakażeni koronawirusem

Beastie Boys Story – zwiastun dokumentu o słynnej grupie

Beastie Boys Story to dokument fabularny stworzony przez Spike’a Jonze’a, który zajął się jego scenariuszem i reżyserią. Film zawiera materiały archiwalne, nagrania z występów i wywiady z członkami zespoły.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings – pierwsze zdjęcia z planu

Shang-Chi to jeden z nowych projektów wchodzących w skład 4. fazy MCU. Wprowadzi nam do uniwersum azjatyckiego superbohatera, w którego wcieli się Simu Liu. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, na których widzimy tajemniczą postać w kostiumie.