Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [13.03.2020]

Podrzucamy wam kilka ważnych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Prace nad serialami wstrzymane przez koronawirusa, zwiastun Stargirl i wiele innych newsów z 13 marca przeczytacie poniżej.

Russian Doll sezon 2. – prace na planie wstrzymane

Universal Television produkujący 2. sezon serialu Russian Doll dla Netflixa podjęło decyzję o wstrzymaniu produkcji. Pierwszy sezon został bardzo dobrze przyjęty i wielu fanów oczekiwało na kontynuację. Na razie nie wiadomo kiedy ekipa powróci na plan. Universal Television zdecydowało również o opóźnienie prac nad antologią Little America dla Apple TV+ i serialu Rutherford Falls.

Koronawirus atakuje Brodway

Gubernator stanu Nowy Jork zadecydował o zakazie zgromadzeń przekraczających 500 osób, a także o zamknięciu Brodwayu. Wszelkie spektakle zostały wstrzymane i taki stan potrwa do 12 kwietnia. Szacuje się, że straty w branży mogą osiągnąć 100 mln dolarów.

CZYTAJ TEŻ: Emilia Clarke chciałaby zagrać w czymś „głupiutkim” jak Avengers

Kolejne kraje zamykają kina z powodu koronawirusa

11 marca podjęto w Polsce decyzję o całkowitym zamknięciu kin na dwa tygodnie. Decyzja jest wstępna, a długość tego okresu zależy od sytuacji w kraju. Dziś również Dania, Norwegia i Grecja zdecydowały o zamknięciu placówek, a w Szwecji i Finlandii ma się to stać w najbliższych dniach. W Rumunii, Irlandii Północnej i Węgrzech ograniczono ilość widzów uczestniczących w seansach do 100 osób.

Czarna Pantera 2 – Angela Bassett zdradziła szczegół fabuły?

Angela Bassett wcieliła się w matkę Króla Wakandy w filmie Czarna Pantera. Aktorka pojawiła się niedawno u Jimmy’ego Fallona w The Tonight Show i wygląda na to, że zdradziła ciekawy szczegół na temat nadchodzącej kontynuacji filmu Marvela. Podczas rozmowy z Fallonem powiedziała, że w sequelu T’Challa będzie miał nowy kostium. Nie jest czymś dziwnym, zważywszy na fakt, że Shuri raczej nie powstrzyma się przed wprowadzaniem coraz to nowych ulepszeń w stroju brata.

Prace na planie Czarnej Pantery 2 mają ruszyć w marcu przyszłego roku w Australii i według planów potrwają do czerwca.

Polski zwiastun filmu Misja Greyhound

W sieci pojawił się polski zwiastun Greyhound, filmu osadzonego w czasie II Wojny Światowej. W roli głównej zobaczymy Toma Hanksa. Produkcja opowie historię kapitana Ernesta Krause, który w pierwszych latach wojny musiał eskortować konwój 37 statków handlowych. Kapitan będzie musiał zmierzyć się z nazistowskimi okrętami i niszczycielami.

https://youtu.be/Lap1sDCshOU

Warner Television wstrzymuje prace nad kolejnymi serialami

Warner Television zdecydował się zawiesić prace nad powstającymi właśnie serialami. Decyzja dotyczy głównie 5. sezonu Lucyfera, który strudio produkuje dla Netflixa, a także The Flash, Młodego Sheldona i Batwoman. W przypadku tego ostatniego serialu główne prace dobiegły już końca, ale pozostały jeszcze dokrętki i końcowe zdjęcia.

Nie wiemy na jak długo wstrzymano prace ani jak to wpłynie na premiery.

CZYTAJ TEŻ: Kolejne imprezy filmowe i serialowe odwołane z powodu koronawirusa

Spider-Man 3 będzie szalonym filmem

Jakiś czas temu Tom Holland chwalił się znajomością fabuły nowego filmu o Spider-Manie. W jednym z wywiadów podczas promocji animacji Naprzód aktor wypowiedział się o kontynuacji obiecując, że głównego bohatera czekają naprawdę szalone przygody. Zapowiedział też, że Zendaya powróci do roli M.J. co raczej nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Jednak Holland nie jest jeszcze pewien, jak będzie wyglądała ich relacja. Aktor potwierdził też, że tak jak planowano zdjęcia mają rozpocząć się w lipcu w Atlancie.

Stargirl – nowy zwiastun

Już 11 maja na platformie DC Universe zadebiutuje serial Stargirirl. Fabuła skupia się na Courtney Whitmore, uczennicy liceum. Dziewczyna jest inteligentna, miła, wysportowana i bardzo popularna. Gdy jej matka wychodzi ponownie za mąż, życie Courtney wywraca się do góry nogami. Ze słonecznej Kalifornii musi przenieść się do Nebraski, gdzie czeka ją trudny proces przystosowania się do nowej szkoły i znalezienia przyjaciół. Pewnego dnia dziewczyna odkrywa, że jej ojczym był kiedyś pomocnikiem superbohatera. Postanawia pożyczyć kilka jego gadżetów i sama stać się bohaterką. Pragnie zainspirować podobnych sobie młodych herosów do walki z przestępcami. Serial ma na nowo wprowadzić tytułową bohaterkę pokazując jej historię, a także wnieść na ekran nową grupę superbohaterów – Justice Society of America.

Russian Doll sezon 2., koronawirus, Brodway, Czarna Pantera 2, Angela Bassett, koronawirus zamknięte kina, Misja Greyhound, Tom Hanks, Warner Television, Lucyfer sezon 6, Batwoman, The Flash, Spider-Man 3, Tom Holland, Stargirl