WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [25.02.2020]

Podrzucamy wam kilka ważnych informacji, które dziś mogły wam umknąć.Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Nowy zwiastun No Time To Die, kolejny film Roberta Eggersa i wiele innych newsów z 25 lutego przeczytacie poniżej.

No Time To Die – nowy trailer

W sieci pojawił się nowy zwiastun 25. części przygód Jamesa Bonda, w którym po raz ostatni w roli agenta 007 zobaczymy Daniela Craiga. Reżyser Cary Fukunaga zdradził, że akcja filmu osadzona jest pięć lat po wydarzeniach ze Spectre.

Film trafi do kin 3 kwietnia, zaś w obsadzie prócz Craige’a zobaczymy takie gwiazdy jak: Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen, Rami Malek,  Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright.

Oficjalny opis fabuły pierwszej części Transformers: War For Cybertron

Niedawno dostaliśmy zwiastun Transformers: War for Cybertron Trilogy: Siege, a dziś otrzymujemy opis fabuły:

Akcja rozpoczyna się podczas ostatnich godzin wyniszczającej wojny domowej pomiędzy Autobotami i Decepticonami. Wojna, która podzieliła Cybertron jest u kresu. Dwaj liderzy, Optimus Prime i Megatron, chcą uchronić swój świat i zjednoczyć jego mieszkańców, jednak każdy na własnych warunkach. Chcąc zakończyć konflikt, Megatron jest zmuszony do rozważenia skorzystania z Allspark, źródła całego życia i energii na Cybertronie, celem sformatowania Autobotów i tym samym zjednoczenia Cybertronu. Przewyższeni zarówno liczebnie jak i siłą ognia oraz znajdując się pod oblężeniem, wyczerpane Autoboty organizują desperacką serię kontrataków w ramach misji która, jeżeli w ogóle ma szansę powodzenia, zakończy się niemożliwą do podjęcia decyzją: by zabić planetę, usiłując ją uratować. 

The Batman – Ofiara Riddlera na nowym zdjęciu?

Na Redditcie pojawiło się nowe zdjęcie z planu filmu The Batman Matta Reevesa. Choć szczegóły fabuły nie są znane, to coraz więcej szczegółów widzimy na wyciekających do sieci fotografiach. Najnowsza przedstawia tajemnicze miejsce zbrodni, a napis na głowie ofiary wskazuje na Człowieka Zagadkę vel Riddlera, w którego w filmie wciela się Paul Dano. Choć wiadomość jest dla nas nieczytelna, to pamiętając sposób działania tego antagonisty i jego zamiłowanie do zostawiania Batmanowi wskazówek internauci bardzo szybko powiązali go ze zbrodnią.

Chris Evans negocjuje rolę w Sklepiku z horrorami

Sklepik z horrorami to kultowy już komediowy horror, który doczekał się nawet musicalu. Opowiada o pracowniku kwiaciarni, Seymourze, który zakochuje się w koleżance z pracy. Aubrey jednak umawia się z sadystycznym dentystą Orinem Scirvello. Gdy chłopak dowiaduje się, że właściciel kwieciarni chce zakończyć interes jest poddenerwowany i przestraszony. Pewnego dnia kupuje na ulicy tajemniczą roślinę, która wkrótce okazuje się być bardzo łasa na ludzką krew.

Chris Evans zdradził, że negocjuje rolę Scrivello, zaś Scarlett Johansson i Taron Egerton prowadzą rozmowy w sprawie ról Aubrey i Seymoura.

Bad Boy z kiepskim otwarciem

Najnowszy film Patryka Vegi nie jest tak popularny, jakby twórca tego pragnął. Dziennikarz Krzysztof Spór donosi, że do tej pory film obejrzało zaledwie 155 627 widów. Jest to najgorsze otwarcie wśród polskich filmów w 2020 roku i i wszystko wskazuje, że będzie to też pierwsza jego produkcja od dawna, której nie przyciągnie do kin miliona widzów.

Alison Brie jako She-Hulk?

Według najnowszych informacji Alison Brie znana z serialu GLOW jest faworytką Marvela do roli She-Hulk. Prace nad serialem mają ruszyć już w sierpniu, więc oficjalną informację o castingu powinniśmy dostać niedługo. Choć angaż Brie nie jest jeszcze potwierdzony, to mówi się, że aktorka jest pewniakiem. A jeśli nie ona, to źródła wspominają jeszcze o Jennifer Walters, która jest do niej bardzo podobna.

Robert Eggers szykuje kolejny film

Robert Eggers szykuje kolejny film pod tytułem The Northman. I choć ani Lighthouse, ani Czarownicy do wesołych zaliczyć nie można, to nowy projekt ma być szczególnie ponury i niezwykle brutalny. Zdradził to operator Jarin Blaschke, który współpracuje z Eggersem. Ma być to film o wikingach, a akcja będzie osadzona na Islandii w X wieku. Możliwe, że będzie to filmowa trylogia, a reżyser planuje pójść na całość jeśli chodzi o estetykę i brutalność.

Mówi się, że w projekt zaangażowani są: Nicole Kidman, Alexander Skarsgård, Bill Skarsgård, Anya Taylor-Joy i Willem Dafoe.