WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [28.02.2020]

Podrzucamy wam kilka ważnych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Zwiastun filmu Robert the Bruce, serial Dzień żywych trupów i wiele innych newsów z 28 lutego przeczytacie poniżej.

Niewidzialny człowiek już zarabia

Niewidzialny człowiek to współczesna wersja jednego z najbardziej klasycznych horrorów z 1933 roku. Film wszedł już do amerykańskich kin i w czwartek zdołał zarobić 1,65 mln dolarów, to podobne otwarcie jakie miały poprzednie filmy wytwórni Uciekaj (1,8 mln dolarów) i Split (2mln dolarów). Spekuluje się, że w pierwszy weekend Niewidzialny człowiek zdoła osiągnąć wynik 20-30 mln dolarów, a budżet wyniósł 7 mln. W polskich kinach film zadebiutuje dopiero 6 marca.

Roboczy tytuł serialu o Obi-Wanie Kenobim

O serialu skupiającym się na Obi-Wanie Kenobim wiadomo bardzo niewiele. Wiadomo tylko, że w roli głównej powróci Evan McGregor, który wcielał się w tę postać w trylogii prequeli. A akcja będzie osadzona pomiędzy wydarzeniami z tych filmów, a klasyczną trylogią, w której Obi-Wan samotnie mieszka na Tatooine. Pojawił się jednak tytuł roboczy – Pilgrim (Pielgrzym), który może zwiastować jakieś samotne podróże głównego bohatera. W końcu miał na to bardzo dużo czasu.

Zwiastun filmu Robert the Bruce

Robert the Bruce to sequel Braveharta, który sequelem oficjalnie nie jest. Jednak powiązania między obiema produkcjami rzucają się w oczy. Głównym bohaterem jest XIV -wieczny król Szkocji Robert I, którego gra ten sam aktor co w Walecznym sercu – Angus Macfayden.

Za kamerą stanął Richard Gray, zaś w obsadzie zobaczymy: Gabriela Batemana, Jareda Harrisa, Annę Hutchinson i Mhairi Calvey.  Światową premierę zaplanowano na 24 kwietnia.

Dzień żywych trupów – będzie wersja serialowa

Stacja Syfy stworzy serialowy Dzień żywych trupów. Na razie zamówiono pierwszy sezon liczący 10 odcinków. Fabuła będzie oparta na filmie George’a Romero z 1985 roku. Na razie nie wiadomo jak bardzo serial będzie nawiązywał do Dnia żywych trupów, ani jaka będzie fabuła. Wiemy tylko, że ma zadebiutować w 2021 roku.

The Last Duel – Matt Damon, Adam Driver i Ben Affleck na zdjęciach z planu

Matt Damon, Adam Driver i Ben Affleck są gwiazdami najnowszego filmu Ridleya Scotta – The Last Duel opartego na powieści Erica Jagera. Fabuła opowie o pojedynku pomiędzy rycerzami Jeanem de Carrougesem i Jacquesem LeGrisem, który odbył się 29 grudnia 1386 roku. Był to ostatni legalny pojedynek we Francji.

https://www.instagram.com/p/B9FL6ySq2Z4/?utm_source=ig_web_copy_link