WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [04.02.2020]

Dobre wieści dla graczy. Idzie jeszcze tańsze granie. No i nowe podsumowanie dnia ze świata gier wideo.

GeForce Now oficjalnie ruszyło!

Czym jest usługa od NVIDII? Dzięki niej możecie za 25 złotych miesięcznie (lub za darmo, jeśli odpowiada Wam ograniczony pakiet) odpalać gry kupione w różnych sklepach cyfrowych. Granie w najwyższej rozdzielczości, w 60 klatkach na sekundę w najnowsze hity np. na MacBooku? Żaden problem.

GeForce Now. Nie mylić z PlayStation Now.

Dreams wcześniej dla niektórych graczy

Jeśli postanowiliście zakupić Dreams w trakcie okresu wczesnego dostępu produkcji, to zapewne ucieszy Was wieść o tym, że tytuł ten otrzymacie trzy dni wcześniej! Gra po przejściu na pełną wersję zaoferuje graczom krótką kampanię fabularną, która powinna starczyć na 2-3 godziny.

Fallout 76 powraca. Tym razem wziął ze sobą NPC

Dodatek Wastelanders do Fallout 76 w końcu ma datę premiery. W znacznie rozwiniętą wersję Fallouta 76 zagramy w ten sam dzień, kiedy gra pojawi się na Steam – 7 kwietnia. Przekonuje Was nowy zwiastun?

Saints Row 4: Re-Elected też powraca

Jeśli jeszcze nie mieliście przyjemności ogrania tej absurdalnej historii zaprezentowanej w Saints Row 4 (polecam) to teraz będziecie mogli spróbować gry na Nintendo Switch. Musicie tylko poczekać do 27 marca.

PlayStation 5 otrzymało swoją podstronę

Sony postanowiło zacząć umieszczać na swojej stronie PlayStation informacje o PlayStation 5. Na ten moment znajdziemy tam tylko wiadomość o następującej treści…

Zaczęliśmy prezentować niektóre z niesamowitych funkcji, w jakie wyposażona będzie konsola PlayStation 5, nie jesteśmy jednak jeszcze gotowi, by w pełni ujawnić nową generację PlayStation.