WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [06.02.2020]

Dzisiejszy dzień to głównie zapowiedzi tego co nas czeka w przyszłości. Wszystko brzmi bardzo dobrze!

Metro Exodus na Steam

Jeśli jesteście fanami sklepu Valve i chcecie mieć tylko tam swoje kolekcją gier to zapewne ucieszy Was wiadomość, że Metro Exodus oficjalnie zadebiutuje na tej platformie 15 lutego 2020 roku. Dotychczas na Steamie grały w tę produkcję osoby, które odpowiednio wcześnie złożyły zamówienie przedpremierowy. Zanim twórcy postanowili sprzedać prawa dystrybucyjne na rok do Epic Games Store.

Stadia za darmo

W końcu Google udaje się coś dalej ruszyć w temacie Stadii. Dowiedzieliśmy się, że zapowiadany dawno temu darmowy dostęp do usługi w końcu będzie możliwy. Problem tylko w tym, że… za kilka miesięcy.

Epic rozda epicką grę

Epic Games poinformowało o kolejnej darmowej grze jaka trafi do Epic Games Store. Tym razem otrzymamy Kingdom Come: Deliverance, które pojawi się do odbioru już 13 lutego. Pozdrawiam osoby, które męczyły się z tym tytułem na podstawowych konsolach w 20 klatkach na sekundę. Na pewno miło wspominacie tę produkcję tak jak ja.

Ubisoft zaleje nas grami AAA

Jakiś czas temu Ubisoft zaliczył sporą wpadkę z jakością The Division 2 oraz Ghost Recon: Breakpoint. Firma postanowiła coś zrobić i przeniosła premiery wielu ze swoich tytułów na kilka miesięcy do przodu. Efekt? Od kwietnia 2020 do marca 2021 Ubisoft wyda aż pięć gier AAA. Będą to:

  • Watch Dogs: Legion
  • Gods & Monsters
  • Rainbow 6: Quarantine
  • Far Cry
  • Assassin’s Creed