WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [17.02.2020]

Dzisiaj newsy może są jakieś rewolucyjne dla branży, ale dość ciekawe. Co działo się 17 lutego 2020?

Darmowy FPS na Switchu

Bez żadnych większych zapowiedzi w australijskim Eshopie pojawiło sie Warface dostosowane do Nintendo Switch. Nie wiadomo czy bezpłatny FPS lada moment trafi na inne rynki, czy to dopiero soft launch, który potrwa kilka miesięcy.

Marvel’s Iron Man VR oceniony

Organizacja ESRB zajmująca się kwalifikowaniem wiekowym poszczególnych produkcji wydała swój werdykt dla Iron Man VR. Tytuł będzie bezpieczny dla nastolatków, ale opiniujący podkreślają, że w grze pada słowo „dupa”.

Gran Turismo 7 w 240 fps na PlayStation 5

Główny producent serii Gran Turismo zdradził czego powinniśmy się spodziewać po przyszłości serii. Deweloper w przypadku GT na PlayStation 5 nie zamierza celować w 8K. Zamiast tego woli on osiągnąć 120 czy 240 klatek na sekundę w 4K.

Dreams jeszcze lepsze

Deweloperzy stojący za Dreams poinformowali o najbliższych planach związanych z grą. Okazuje się, że tryb VR jest już niemalże gotowy i lada moment zostanie dodany do gry. Multiplayer również jest w produkcji, ale na niego jeszcze trochę poczekamy.

https://twitter.com/mmalex/status/1228980469431226368?s=20

Blizzard. Ta firma od anime

Jak gry nie idą to może w kinematografii pójdzie lepiej? Blizzard (jeszcze nieoficjalnie) zdradził, że pracuje nad serialami anime na podstawie marek Diablo oraz Overwatch. Oba seriale mają byś dystrybuowane za pomocą Netflixa. Ale Diablo w stylu Castlevanii to bym oglądał.