WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [19.06.2020]

Jakie informacje mogliście przegapić? Zebraliśmy to co najciekawsze.

Dodatek do Cyberpunk 2077 i Cyberpunk Online

Wczoraj dowiedzieliśmy się, iż nie zagramy w Cyberpunk 2077 we wrześniu. Musimy zaczekać aż do listopada. A co z innymi składowymi gry? Pierwszy duży dodatek do Cyberpunk 2077 zadebiutuje w 2021 roku. Cyberpunk Online czyli moduł sieciowy gry CD Projekt RED pojawi się jednak dopiero w… 2022 roku. Najszybciej.

Kamera, Star Wars: Squadrons, akcja

Kolejne szczegóły na temat Star Wars: Squadrons. W produkcji znajdzie się tylko jeden widok kamery. Będzie to ustawienie z pierwszej osoby – twórcy nie zamierzają implementować kamery trzecioosobowej. Każdy gracz zatem będzie widział tyle samo, więc o balans rozgrywki nie trzeba będzie się bać. Co ciekawe – EA Motive umożliwi rozgrywkę gry bez HUDu.

Czytaj też: Gry Square Enix w GeForce NOW. Powraca wiele tytułów

Baldur’s Gate 3 będzie ogromne

Twórcy z Larian Studios zostali zapytani o to, jak duża będzie ich kontynuacja legendarnej marki. Okazuje się, że czeka nas naprawdę duża przygoda. Baldur’s Gate 3 ma posiadać więcej zawartości niż Divinity: Original Sin 2 w momencie premiery we wczesnym dostępie.

Gameplay z DIRT 5

Jak prezentuje się DIRT 5? Produkcja już teraz może robić wrażenie. Tytuł wygląda naprawdę dobrze, szczególnie gdy zwrócimy uwagę na jakość tekstur czy ładne oświetlenie. A to będzie tytuł z początku nowej generacji konsol, więc pod ich koniec – gry będą wyglądały dużo lepiej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News