WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [21.02.2020]

Jest jedna taka gra, która sprawia, że myślę o zakupie dwóch konsol nowej generacji. Więc dzisiaj o niej i o innych ciekawych wiadomościach.

Microsoft Flight Simulator z każdym lotniskiem świata

Microsoft Flight Simulator sprawia, że zastanawiam się, czy oprócz PlayStation 5 nie zakupić również tańszej wersji nowej konsoli Microsoftu. Tytuł ten zadebiutuje na PC oraz Xboxie One i jest po prostu niesamowity. Dziś dowiedzieliśmy się, że w grze znajdzie się 37 tysięcy prawdziwych lotnisk, a 80 z nich będzie idealnie odwzorowanych. Niewiarygodne.

Azjatyckie next-geny

Tokyo Game Show 2020 zapowiada się doskonale. Impreza, która odbędzie się we wrześniu ma przynieść nam informacje na temat nowej generacji konsol, „pełnoprawne uruchomienie grania w chmurze” oraz start 5G dla zastosowań komercyjnych. Od 2020 gaming zacznie się zmieniać.

Dying Light za darmo na weekend

Techland postanowił po raz pierwszy w historii Dying Light, udostępnić produkcję za darmo. Na Steamie możemy od teraz do 23 lutego bezpłatnie ogrywać polskie dzieło. Tytuł jest również przeceniony o 67 procent i kosztuje 52,79 zł. Gra ma stać się również tańsza na konsolach.

GeForce NOW sukcesem

NVIDIA podała szacunkowe dane dotyczące GeForce Now. Okazuje się, że usługa streamingowa radzi sobie jak na razie wręcz doskonale. Aktualnie już ponad milion osób założyło konto lub nawet uruchomiło abonament. Co ciekawe, wkrótce usługa ma oferować już około 1500 gier. W tej chwili jest to około 1000.