WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Najciekawsze newsy – smartfony i telekomunikacja [19.02.2020]

Najciekawsze newsy – smartfony i telekomunikacja [19.02.2020]

Dzisiaj mieliśmy ciąg dalszy problemów Motoroli RAZR, pojawił się smartfon, który przeszkodzi nam w zrobieniu nagiego selfie, JerryRigEverything rozebrał Galaxy Z Flipa, a Xiaomi Mi Mix 4 czaruje obudową.

Ekran Motoroli RAZR rozwarstwia się. Bo tory były złe…

Motorola RAZR nie ma łatwego życia. Amerykański serwis Input opisał problem egzemplarza, w którym zewnętrzna, przezroczysta warstwa ekranu odeszła od części… z obrazem. Dodatkowo panek przestał reagować na dotyk w tym konkretnym miejscu. Motorola co prawda uprzedzała, że ekran może się wybrzuszać i później wróci do swojej pozycji, ale ewidentnie nie to firma miała na myśli.

Motorola odniosła się do sprawy. Firma pochwaliła się, że RAZR przeszedł pozytywnie testy pracy w niskich i wysokich temperaturach, a ekran nie będzie się rozwarstwiać podczas użytkowania. Dodatkowo, jeśli problemy ze smartfonem nie wynikną z niewłaściwego użytkowania, obejmie je gwarancja.

Jak ma to się to widocznego na zdjęciu problemu? Też nie wiemy.

Tone e20 – co to za selfie?! Nie będzie nagiego selfie!

Jesteś rodzicem nastolatka? Boisz się, że wyśle komuś nagie zdjęcia? Zamieści je w sieci? Kup mu Tone e20.

Dzięki wykorzystaniu uczenia maszynowego smartfon może ostrzegać rodziców, że dziecko właśnie zrobiło sobie nagie zdjęcie. Dodatkowo pokaże na mapie gdzie zostało zrobione zdjęcie i prześle je, oczywiście z odpowiednio nałożoną cenzurą.

Tone e20 to tani smartfon, w przeliczeniu kosztujący nieco ponad 700 zł. Jest wyposażony w układ MediaTek Helio P22, potrójny aparat (główny o rozdzielczości 13 Mpix) i ekran HD+ o rozdzielczości 6,26 cala.

Galaxy Z Flip ponownie rozebrany

Samsung Galaxy Z Flip specyfikacja

Na temat wnętrza Samsunga Galaxy Z Flip już pisaliśmy, więc bez większego rozgrzebywania tematu – warto obejrzeć to jeszcze raz w wykonaniu Zacka. Choćby dla samego komentarza.

Xiaomi Mi Mix 4 czaruje!

Xiaomi może nie grzeszy oryginalnością jeśli chodzi o wygląd swoich smartfonów, ale jest wśród nich perełka. To seria Mi Mix, która zawsze wyróżnia się na tle reszty urządzeń firmy i zawsze są to naprawdę piękne sprzęty.

Nie inaczej może być w przypadku Mi Mixa 4. Mam jednak sporo obaw o to, że taki prawie Mi Mix Alpha może być bardzo delikatny i trafi na rynek w bardzo ograniczonej liczbie egzemplarzy.

Dlatego też bardziej skłaniałbym się do tego, aby Xiaomi wypuścił tak wyglądającego Mi Mixa 4.