Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze newsy tygodnia – gry [08.03.2020]

doom eternal, doom, wymagania doom

Podsumowujemy mijający tydzień. Co działo się w świecie gier wideo?

Produkcja Bloodborne 2

Mijający tydzień przekazał nam nowe wieści na temat kontynuacji Bloodborne. Niestety, nie są to dobre informacje. Dlaczego? Dowiecie się z tego miejsca.

Konkurencja Techlandu

Techland powoli szykuje się do premiery Dying Light 2. Firma ma ogromne ambicje, a niedawna przeprowadzka nakręciła ich do pracy. My za to dowiedzieliśmy się, kto jest największą konkurencją dla wrocławskiej firmy.

Half-Life 3 confirmed. Tak jakby

Half-Life: Alyx to nowa odsłona serii Half-Life. Niektórzy bali się, że gra będzie ostatnią częścią, ale Valve określiło swoje plany dotyczące marki. Dobre wiadomości czekają tutaj.

The Last of Us: HBO Series

Wciąż nie możemy w to uwierzyć, ale serial The Last of Us naprawdę powstaje. Twórcy znają się na swojej robocie i wszystko wskazuje na to, że dostaniemy hit. Szczegóły serialu znajdziecie w tym miejscu.

Co z tymi Star Warsami?

Od jakiegoś czasu do sieci wycieka Star Wars: Project Maverick. Ciężko cokolwiek o nim powiedzieć, bo nawet nie wiemy kto go tworzy. Ale coś tam udało się wywnioskować

Ghost_of_Tsushima_PL_dubbing.mp3

PlayStation Polska ponownie przygotowało pełne spolszczenie do ekskluzywnego tytułu Sony. Poniżej usłyszycie oryginał, a w tym linku – polski i japoński dubbing.

Technologia PS5 budzi respekt

Przyjrzeliśmy się również temu, co znajdzie się w PlayStation 5. Wnętrze konsoli jest pełen tajemnic, ale już teraz wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z nową generacją gier.