Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze newsy tygodnia – gry [26.04.2020]

najciekawsze newsy, podsumowanie dnia

Zebraliśmy najciekawsze informacje z tygodnia. Co tam było słychać w świecie gier wideo?

Xbox Series S (Xbox Lockhart) – mały, ale wariat

Jak mógłby wyglądać mniejszy Xbox? I dlaczego jak najbardziej ma sens? Nowe przecieki na temat urządzenia mnie przekonują do ewentualnego zakupu? A Was?

NPC w Fallout 76 okradają graczy

No tak. W Fallout 76 po staremu. Takiego błędu raczej nikt się nie spodziewał. Niby śmiesznie, ale gdy nasza broń, dla której spędziliśmy w tej produkcji dziesiątki godzin nagle wpada ręce nieśmiertelnego bohatera to przestaje być zabawnie.

Czytaj też: Chińczycy w Cyberpunk 2077 zajmą się produkcją broni

Watch Dogs Legion to teraz tytuł na next-geny. Ubi ma czas, więc znacząco ulepsza grę

Pierwsze Watch_Dogs zadebiutowało jako produkcja na PlayStation 4, Xbox One (oraz potem na WiiU). Poprzednia generacja została już bez gry. Z Legionem może być podobnie.

Dysk Xbox Series X tak szybki, że nawet nie trzeba pracować

Mówi się, że dysk SSD, który siedzi w PlayStation 5 jest dwa razy szybszy niż ten z Xbox Series X. Ale Microsoft nie ma się czego wstydzić w przypadku swojej technologi. I tak jest piekielnie szybka.

Red Dead Redemption 2 w Xbox Game Pass! Microsoft wyrzuca jednak coś innego

News, który do dziś jest ciężki uwierzyć. Microsoft zrobił niesamowity prezent dla graczy posiadających wykupiony abonament na gry. Tylko, że w związku premierą Red Dead Redemption 2, inna gra zostanie usunięta.

Silent Hill na PS5 jest już raczej pewne. Co wiemy?

Resident Evil 7 było lekkim rebootem serii, które na PlayStation 4 otrzymało ekskluzywne wsparcie dla PlayStation VR. Teraz plotki mówią o ekskluzywnym Silent Hill na PlayStation 5…

Horizon Zero Dawn trylogią. Co wiemy o następnych grach?

Żadna informacja z ostatniego tygodnia mnie tak nie ucieszyła jak wieść o trylogii zapoczątkowanej przez Horizon: Zero Dawn. Co nas czeka pomiędzy pierwszą a drugą grą oraz co znajdzie się w dwójce? Wszystko we wpisie!

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News