WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Najciekawsze newsy tygodnia – motoryzacja [29.11.2020]

Najciekawsze newsy tygodnia – motoryzacja [29.11.2020]

W tym tygodniu doczekaliśmy się najciekawszych informacji z zupełnie odmiennych dla siebie segmentów. Bez przedłużania, nurkujmy w nie!

Mercedes EQC 4×4² pokazał nam to, czego nigdy nie poczujemy sami

Elektryczny Merc do potęgi, czyli EQC 4×4², który zadebiutował wcześniej w formie konceptu, pokazał teraz na krótkim nagraniu, że jest bestyjką nie tylko na papierze.

McLaren Artura nazwą hybrydowego supersamochodu brytyjskiej firmy

McLaren Artura – tak będzie nazywał się nowy hybrydowy supersamochód tego brytyjskiego producenta, którym ten pochwalił się przed miesiącem. Ta nazwa jest zaskakująca, bo McLaren z ogłoszeniem Artura porzucił tak naprawdę swój numeryczny schemat nazewnictwa.

Zwiastun Hyundai Bayon 2021. Mały crossover dla Europy

Przedstawiony po raz pierwszy crossover segmentu B będzie nosił nazwę Bayon, a więc tą, którą Hyundai zgłosił do Unii Europejskiej na początku tego roku. Wkrótce po ogłoszeniu, Bayon doczekał się sesji szpiegowskiej:

Obecnie jednak nie wiemy wiele na temat tego modelu, ale spekulujemy, że czerpie on wiele z i20, a finalnie może być zamiennikiem dla i20 Active zeszłej generacji.

Europejski samochód Tesli. Elon Musk wyjawia plan

Elon Musk wyjawił nowe informacje na temat nowego modelu Tesli, który ma zostać zaprojektowany w Europie, a dokładniej mówiąc, w Berlinie.

Europejski samochód Tesli, hatchback Tesli, elektryczny hatchback Tesli, Tesla hatchback

Prezes firmy wyjawił, że prawdopodobnie będzie to mały elektryczny hatchback, albo „coś w tym stylu”. Nic w tym dziwnego, bo ten typ nadwozia w rzeczywistości cieszy się najwyższą popularnością właśnie „u nas”.

Nowy SUV Volkswagena ujawniony w prasówce SEATa

SEAT w swoim najnowszym komunikacje prasowym wspominał o inwestycji w centrum testowania w Europie, a na jednym zdjęciu, jakie zawierał, pojawił się zakamuflowany prototyp. Nim może być po prostu nowy SUV Volkswagena.

W rzeczywistości widzimy tego SUVa po raz pierwszy, a jak twierdzi Motor1, może to być rozwijany w tajemnicy Volkswagen Variosport, połączenie minivana z SUVem, mające na celu zastąpić Golfa Sportsvan oraz Touran.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News