Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze premiery gier – luty 2021

premiery gier luty 2021

No więc mamy zaraz luty. Rzućmy okiem, czy może tym razem będzie w co grać, po wyjątkowo biednym styczniu, w którym nic się niemalże nie działo.

Control – 02.02

Ponowna premiera gry, którą już znamy. Teraz jednak deweloperzy z Remedy wykorzystują pełnię mocy nowej generacji konsol. Control na PS4 i XOne miało ogromne problemy z działaniem, lecz teraz sprawa powinna wyglądać o wiele lepiej. Mamy nawet otrzymać wybór pomiędzy 60 klatkami, a ładniejszą oprawą graficzną.

Czytaj też: Śnieg w grach – w tych tytułach naprawdę czuło się mróz
Czytaj też: Dlaczego Resident Evil 8 będzie najlepszą grą serii?
Czytaj też: Razer Wildcat to nie jest zwykły pad. To jest czołg!

NiOh oraz NiOh 2 Remastered: The Complete Edition – 05.02

Tak, ponownie mówimy o premierze gry, która już raz wyszła. Tym razem jednak jest to coś tylko dla posiadaczy PlayStation 5. Otrzymają oni obie odsłony NiOh, które, tak samo jak Control, będą wykorzystywały moc nowej generacji. To prawdopodobnie ostatnie spotkanie z tą serią, bo wydawca póki co nie zamierza wracać do tematu.

Little Nightmare 2 – 11.02

Posiadacze PC i konsol będa mieli za to okazję zagrać w nową odsłonę Little Nightmares. Szczerze to bardzo czekałem na tę produkcję, bo cieszyłem się z wprowadzenia kanapowej kooperacji. Po czym okazało się, że te dwie postacii na ekranie kontroluje jeden gracz. No i czar prysł. Ale może Wam się spodoba. Oby nie była to kolejna gra indie, która jest zdecydowanie lepszą odsłoną niż oryginalna, a potem… nikt jej nie kupuje.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury – 12.02

Takie trochę pomieszanie nowego i starego. Super Mario 3D World powraca, ale za to zawartość zatytułowa Bowser’s Fury już jest świeżynką. Będzie to klasyczna trójwymiarowa platformówka, w którą Nintendo znów włożyło całe swoje serce. Ja czekam, bo po Astro’s Playroom mam ochotę na więcej tego typu gier, a Mario’s Odyssey kompletnie mi się nie podoba.

Czytaj też: Jak wygląda pełna zawartość Warhammer 2, gry z serii Total War
Czytaj też: Mody do Cyberpunk 2077 pomogły mi skończyć grę
Czytaj też: Ładowarka do padów PS5 – warto kupić skoro to tylko ładowarka?

Hellish Quart – 16.02 [Early Access]

We wczesnym dostępie zadebiutuje tez polska produkcja Hellish Quart. Jeśli brakuje Wam powiewu świeżości w gatunku gier określanych mianem „bijatyk” to ten tytuł zdecydowanie powinien zwrócić Waszą uwagę. Walka oparta na fizyce robi ogromne wrażenie, a setting świata… No musicie to sami zobaczyć.

Rustler – 18.02 [Early Access]

Kolejna polska gra, która zadebiutuje w formie wczesnego dostępu. Wariacja na temat klasycznego GTA z widokiem z góry, ale za to… w średniowieczu. Wielka Kradzież Koni zapowiada się na produkcję pełną humoru, która pozwoli trochę pobiegać po średniowieczu.

Czytaj też: Triki PS5. Oto pięć funkcji, o których się nie mówi
Czytaj też: Gry jak Hitman 3. W co zdążycie zagrać przed premierą tytułu?
Czytaj też: Najciekawsze premiery gier – Styczeń 2021

Lust from Beyond – 25.02

A co! Rzućmy okiem na jeszcze jedną produkcję z Polski. Tym razem mowa o horrorze Lust from Beyond, który jest kontynuacją Lust for Darkness. Produkcja ponownie nie zamierza trzymać się daleko od tematów tabu i jest całą przesiąknięta erotyką.

Trzy remastery oraz cztery mniejsze gry. Jak widać luty 2021 wygląda już trochę lepiej niż to co było w styczniu, ale wciąż nie możemy mówić o jakiejś ofensywie wydawniczej. Może marzec…?