Reklama

NAVITEL R250 DUAL – kamerka do przodu i do tyłu, coby na StopCham ładnie wideo wyglądało

navitel r250

Navitel przygotował kolejny produkt dla fanów motoryzacji. Następny wideorejestrator w ofercie firmy oferuje nagranie z przodu i z tyłu pojazdu.

Choć „record video” w niektórych zakątakch Internetu jest już memem, to jednak i tak zawsze warto mieć w swoim samochodzie kamerkę. Wideorejestrator pokaże prawdę, a jeszcze lepiej, gdy nasze nagranie będzie oferowało podgląda tego co w danej chwili działo się z tyłu pojazdu.

Czytaj też: To najpewniej Toyota Yaris GRMN szalejąca po Nurburgring
Czytaj też: Cadillac łata ofertę, czyli CT5 Sport z pakietem V Performance
Czytaj też: Nie zgadniecie ile czasu wymaga przeczytanie instrukcji Audi A3

Navitel R250 Dual, brzmi dobrze

Główna kamera rejestruje materiały w jakości Full HD w 30 klatkach na sekundę. Kąt widzenia obiektywu to 140°. Ekran o przekątnej 2″ i rozdzielczości 320х240 pikseli umożliwia podgląd nagrań z jazdy. Producent zdecydował się zastosować sensor optyczny GC2053, który odpowiada za wysoką jakość wideo przy słabych warunkach świetlnych. Stabilność pracy urządzenia zapewnia procesor AC5401. Nagrane filmy zapisywane są w formacie MOV na karcie pamięci o pojemności do 64 GB.

Czytaj też: Czy trzeba być starym, żeby kochać klasyczne samochody?
Czytaj też: Ceny Hyundai Veloster N 2021 trudno powitać z uśmiechem na twarzy
Czytaj też: Karma Revero – ile będzie kosztował ten elektryczny luksusowy sedan?

Navitel R250 Dual, oczy dookoła głowy

NAVITEL R250 DUAL został wyposażony w dodatkową kamerę tylną, montowaną za pomocą taśmy 3M na szybie samochodu. Możliwość obrotu urządzenia o 360° ułatwia ustawienie akcesorium według własnych potrzeb, aby zarejestrować to, co dzieje się za pojazdem na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Nagrania z kamery głównej oraz tylnej można oglądać i edytować z poziomu komputera, korzystając z darmowego programu Navitel DVR Player.

W zestawie oprócz kamery głównej znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, kamera tylna, kabel wideo, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapą 47 krajów.

NAVITEL R250 DUAL dostępny jest w sieciach sklepów z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 249 złotych.