Reklama
aplikuj.pl

Cadillac łata ofertę, czyli CT5 Sport z pakietem V Performance

cadillac-ct5-sport-v-performance

Cadillac szykuje zmiany w swojej ofercie modeli CT5 na 2021 rok, co powinno spodobać się zarówno tym, którzy nie celują w najwyższą wydajność, ale też tym, którzy nie chcą jeździć standardową wersją.

Cadillac CT5 Sport V Performance

Wszystko sprowadza się do zupełnie nowego pakietu V Performance, którego Cadillac stworzył specjalnie z myślą o wersji Sport modelu CT5. Wiemy o nim za sprawą raportu z GM Authority, który słusznie zauważa, że ten dodatek ma za zadanie wypełnić lukę między wersjami Sport i V-Series.

Czytaj też: Wyszpiegowany Cadillac CT5-V Blackwing wygląda jak gotowy do produkcji
Czytaj też: Nowy Cadillac XT4 zawita do Europy
Czytaj też: Rzućcie okiem na to najszybsze kombi Cadillac CTS-V o mocy całych 1700 KM

Jak sama nazwa wskazuje, pakiet V Performance o nieznanej jeszcze cenie, obejmuje kilka ulepszeń wydajności z wersji V-Series, a dokładniej mówiąc, ulepszone zawieszenie, mechaniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu i dodatek najnowszej technologii Magnetic Ride Control 4.0.

Czytaj też: Cadillac ujawnił crossovera XT6 2021 z nowym „tańszym luksusem”
Czytaj też: Opancerzony Cadillac XT6 do tanich nie należy
Czytaj też: Elektryczny crossover Cadillac LYRIQ ujawniony

Aby otrzymać pakiet V Performance, kupujący będą musieli również wybrać hamulce Brembo V Performance i napęd na tylne koła. Oczywiście CT5 Sport z pakietem V Performance otrzyma również aktualizacje na 2021 rok modelowy, a więc 12-calowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników oraz zaktualizowany system informacyjno-rozrywkowy z integracją Android Auto i Apple CarPlay.