Jeżeli zasypiasz oglądając Netflix, to nowa funkcja jest stworzona dla Ciebie


Niektórzy użytkownicy Netflixa na Androidzie zostali włączeni do programu testów nowej funkcji, która szczególnie przyda się osobom zasypiającym przy oglądaniu seriali na platformie.

Netflix sam się wyłączy

Pewnie każdemu zdarzyło się przynajmniej raz zasnąć podczas oglądania Netflixa. Nowa funkcja przyda się osobom, które mają tak aż za często i muszą potem mozolnie przeszukiwać odcinki w poszukiwaniu fragmentu, w którym zasnęli. Jasne, Netflix co jakiś czas pyta, czy jeszcze oglądamy, ale czasem może przelecieć wiele odcinków, nim aplikacja się zatrzyma.

Czytaj też: Zakupy zrobione na Amazonie będzie można odbierać w paczkomatach InPost
Czytaj też: WhatsApp tłumaczy się w sprawie dostępu do danych
Czytaj też: Albicla – polska społecznościówka umożliwi odpowiadanie na komentarze i nie tylko

Wybrani użytkownicy Netfliksa dostali możliwość przetestowania nowej funkcji, która jest nam doskonale znana z aplikacji muzycznych – wyłącznik czasowy. Pozwala ona wybrać, ile serial ma jeszcze lecieć – 15, 30 i 45 minut, albo do zakończeniu obecnie oglądanego filmu czy odcinka serialu. Dzięki tej opcji widzowie, którzy zasypiają podczas oglądania seriali nie będą mieszać się w odcinkach. Obecnie ta opcja jest dostępna tylko na jednej platformie i kontach osób dorosłych. Jeszcze nie wiadomo kiedy trafi do wszystkich, ale jedno jest pewne – czekamy z niecierpliwością!