Reklama
aplikuj.pl

Netflix zapowiada 2 sezon serialu Bridgertonowie

Bridgertonowie, Bridgertonowie sezon 1, Netflix

Pierwsza odsłona serialu Bridgertonowie debiutowała na platformie Netflix niecały miesiąc temu, a już dostajemy pierwszą zapowiedź 2. sezonu!

Bridgertonowie powrócą w 2. sezonie

Kostiumowy serial Bridgertonowie w pierwszej odsłonie skupił się na Daphne, jednej z sióstr tytułowej bogatej familii. Obserwowaliśmy nie tylko jej drogę do małżeństwa, ale również losy innych, bardzo ciekawych bohaterów. Wszystko zaś obywało się w klimatycznej oprawie pełnej społecznych konwenansów, archaicznych, często krzywdzących zasad i skrajnego patriarchatu. Do tego należy dodać pikantny akcent w postaci tajemniczej Lady Whistledown, która w plotkarskiej gazecie opisywała życie londyńskiej socjety.

Czytaj też: WandaVision – easter eggi z dwóch pierwszych odcinków
Czytaj też: Netflix – dlaczego wciąż do niego wracamy?
Czytaj też: Chris Pratt będzie nowym Indianą Jonesem?

Produkcja jak widać spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i przychylnością widzów, bo niecały miesiąc po premierze Netflix zapowiada 2. sezon. Prace na planie ruszą już wiosną, więc nowy sezon możemy dostać jeszcze pod koniec tego roku. Tym razem fabuła skupi się na Lordzie Anthonym Bridgertonie, a do obsady powrócą gwiazdy pierwszej odsłony, choć zapewne powinniśmy spodziewać się także nowych twarzy.

Zapowiedź wydana przez platformę składa się ze scen z pierwszego sezonu, więc nie liczcie na jakieś nowe materiały.