Reklama
aplikuj.pl

Nie czas umierać – Bond przegrywa z koronawirusem. Premiera przesunięta

James Bond, Bond 25, Daniel Craig, Nie Czas Umierać, No Time To Die, premiera Nie czas umierać, Nie czas umierać przesunięta premiera

Legendarny Agent 007 przetrwał naprawdę wiele, ale jak widać przegrywa walkę z koronawirusem. Listopadowa premiera utrzymywała się długo, jednak w końcu podjęto decyzję o kolejnej zmianie premiery. Kiedy więc obejrzymy Nie czas umierać?

Nowy Bond jednak w przyszłym roku

Nie czas umierać, 25. część przygód Jamesa Bonda miała trafić do kin w kwietniu tego roku. W wyniku pandemii zdecydowano się przełożyć premierę na listopad. Ta data wydawała się bardzo bezpieczna. Jednak pandemia trwa nadal i żadne studio nie chce ryzykować strat finansowych, które premiera w tym okresie by gwarantowała. Nie ważne jak głośny byłby tytuł.

Studio MGM i Uniwersal zdecydowało, że najlepszym wyjściem będzie kolejne przesunięcie premiery. Dlatego na nowego Bonda poczekamy sobie jeszcze trochę, a dokładniej do 2 kwietnia 2021 roku, czyli rok po pierwotnej dacie premiery. To smutna wiadomość dla wszystkich fanów, ale spójrzmy prawdzie w oczy – spodziewaliśmy się tego. Chociaż ostatnie działania studia wydawały się potwierdzać listopadowy kinowy debiut. Nowy zwiastun, filmowy teledysk do piosenki Billie Eilish. Pomimo tego obawa przed stratami, gdy kina w takich miastach jak Nowy Jork czy los Angeles są zamknięte, przeważyła. Duży wpływ na decyzję miał również słaby wynik w box office jaki zanotowało Tenet Christophera Nolana.

Pozostaje więc pytanie, czy powinniśmy spodziewać się zmiany daty premiery Diuny? Osobiście mam nadzieję, że nie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News