WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Niektóre sklepy sprzedają Modern Warfare, a premiery jeszcze nie było

Sklepy sprzedają Modern Warfare, które jeszcze nie miało swojej premiery. Gracze sprzedają teraz te tytuły w kosmicznych cenach.

Gdy zbliża się premiera jakiegoś wielkiego hitu – zazwyczaj wydawcy starają się dostarczyć gry do sklepów szybciej. Dzięki temu będą mieli pewność, że unikną problemów z dostawą i gra sprzeda się jak najlepiej. Nie zawsze jest jednak przewidziana kara za szybsze sprzedawanie gry…

Tak jest chyba i tym razem przy okazji premiery Call of Duty: Modern Warfare. Okazuje się, że produkcja trafiła już do kilku sklepów w Stanach Zjednoczonych, a te bez problemu oferują już ten tytuł.

Jak widać chęć zagrania w nowe Call of Duty: Modern Warfare jest ogromna. Tak ogromna, że pewien streamer wykupił cały sklepowy nakład gry i teraz sprzedaje jedną kopię za… 250 dolarów. Znając życie – znajdą się chętni.

Swoją drogą, ciekawe dlaczego wszystkie wersje gry, które trafiły do sklepów wcześniej to edycje przeznaczone na PlayStation 4? Jeśli też nie możecie się doczekać Call of Duty: Modern Warfare to przypominamy, że gra będzie miała swoją oficjalną premierę 25 października na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

ŹRÓDŁO: dualshockers